“Esam šeit, lai palīdzētu tiem, kam tas patiešām vajadzīgs!” Darbu sāk “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrs

1 komentārs

Šonedēļ darbu sācis gada sirsnīgākās akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrs. 

Ikvienam akcijas atbalstītājam, zvanot pa tālruni 90006486 un ziedojot 1,42 eiro, ir iespēja aprunāties ar kādu sabiedrībā zināmu personību.

Jau tradicionāli uz ziedotāju zvaniem ik gadu atbild arī Iveta Vējone. “Man ir visbrīnišķīgākās sajūtas, es jau šeit piedalos vairākas reizes. Nāku uz šejieni kā pie saviem draugiem. Esam šeit sapulcējušies, lai darītu ļoti labu darbu un kopā varētu palīdzēt tiem, kam tas patiešām vajadzīgs,” tā par dalību labdarības akcijā saka Iveta Vējone.

Kā vēstīts, zvanu centra darba laiks katru dienu būs no plkst. 18.50 līdz 21.10. Televīzijas pieslēgumi zvanu centram kanālā TV3 būs vērojami plkst. 18.50 līdz TV3 Ziņām un plkst. 21.00, 19.55 raidījuma ”Bez Tabu” laikā un tiešraidē TV3 ”Instagram” kontā darbdienās no plkst.19.15 līdz 19.35. Šogad zvanītājus uzklausīs Iveta un Raimonds Vējoņi, Juris Kaukulis, Aija Auškāpa, Kaspars Zemītis, Intars Rešetins, Elita Patmalniece, Jana Duļevska, Regīna Devīte, Reinis Nitišs un daudzi citi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Video: Bez Tabu sazinās ar “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centru

Zvanu centrs darbosies no 16. līdz 22.decembrim.

Sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“;
  • izmantojot ziedojumu kastītes;
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“;
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.

1 komentārs