1 komentārs

Juridiskās komisijas sēde beidzās ar ziedu pasniegšanu Solvitai Āboltiņai. Deputāti pateicās par viņas darbu.

LNT Ziņas jau vēstīja, ka Āboltiņa ir nolikusi deputātes mandātu, lai atgrieztos darbā ārlietu dienestā. Un šī bija viņas pēdējā darba diena Saeimā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Solvita Āboltiņa
mandātu nolikusī Saeimas deputāte

Es tiešām saku visiem sirsnīgu paldies! Esmu pārliecināta, ka nekas šajā dzīvē nebeidzas, un viss tikai iesākas. Jums es vēlu tiem, kas piedalīsies vēlēšanās, spēku, veiksmi, izturību un arī aiziet līdz tam finišam un sasniegt to mērķi! Tiem, kas – nē, vienkārši tās cilvēciskās lietas, kuras katram mums ir, lai piepildās un izdodas! Paldies!

Solvitas Āboltiņas vietu Saeimā ieņems līdzšinējais Kuldīgas novada domes deputāts Artis Gustovskis, kura mandātu plānots apstiprināt ceturtdien, 11. janvārī.

TOP komentāri

  • janis
    0 0 0

    janis

    Vai tiešām viņas vietā būs musulmanis ,vai Latvījā vairs latviešu nava?>

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl