1 komentārs

Lai arī filmu Greja 50 nokrāsas Latvijā atļauts skatīties vien no 16 gadu vecuma, tas nav traucējis ievietot tās reklāmu skolēniem paredzētā vietnē e-klase.lv. To uzreiz pamanījuši vecāki, kas cēluši trauksmi.

Šajā gadījumā tika pārkāpti divi likumi – bērnu tiesību aizsardzības likums, kā arī reklāmas likums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Protams, ka nevienam nebūs šaubu par to, ka portāls e-klase domāts dažāda vecuma skolēniem. Izvietojot tajā reklāmu, ir jābūt ārkārtīgi kritiskiem, kāda veida reklāma tiek ievietota,” atzīst Laila Rieksta-Riekstiņa, Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas priekšniece.

”Skaidrs, ka aicināt interesēties par šo filmu, kur būs redzamas erotiskas ainas, kā arī, iespējams, ainas ar vardarbību, katrā ziņā ir ne tikai nesaprātīgi, bet arī neatbilst likuma prasībām,” akcentē Laila Rieksta-Riekstiņa.

Taisnības labad ir jāsaka, ka reklāma vietnē bijusi vien aptuveni stundu, jo to uzreiz pamanījuši vecāki, kas sākuši sūdzēties. Kā norāda e-klase.lv pārstāvji, reklāma vietnē parādījusies tādēļ, ka cilvēki, kas to izvērtējuši, nav neko zinājuši par filmas vai grāmatas saturu.

Filmā Greja 50 nokrāsas 18 reizes nodarbojas ar seksu, tas notiek sestajā daļā no visas filmas kopējā garuma jeb kopumā 20 minūtes.

Skaties video!

TOP komentāri

  • wow
    0 0 0

    wow

    Ju huuuuuu! Tagad arī bērni zinās, ka tas tur nav tikai tualetē svarīgs! Ideāla vieta reklāmai!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl