1 komentārs
EP deputāts no Igaunijas: Politiķiem galvenais ir vēlēšanu rezultāts, nevis labākas valsts veidošana
Foto: Scanpix

Politiķiem galvenais ir nevis labākas valsts veidošana, bet gan vēlēšanu rezultāts, tā norāda Eiropas Parlamenta (EP) deputāts no Igaunijas Indreks Tarands.

Pēc viņa domām, iemesls, kādēļ Eiropas Savienības (ES) un nacionālo valstu valdības nespēj piedāvāt cilvēkiem risinājumus un rīkoties ātri un efektīvi, ir strukturālas problēmas, un pēdējos 30 gadus novērojama parādība, ko dēvē par “politiskās klases triumfu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Politiķus vairs nevada idejas vai kādi augsti mērķi, lai veidotu labāku valsti. Tagad mums ir profesionāli politiķi. Viņi tiek audzināti kopš bērna kājas, tad tiek jaunatnes organizācijā un tad pēkšņi tiek iekārtoti ministra amatā. Šie politiķi domā četru gadu ciklos, un šādā vidē jūs nesagaidīsiet labas idejas un politiku,” ir pārliecināts Tarands.

Deputātu satrauc Eiropas projekta nākotne, un vienlaikus viņš aicina raudzīties uz problēmām ne tikai ES, bet visā Rietumu pasaulē kopumā. Eiroparlamentārietis intervijā aģentūrai LETA vērsa uzmanību uz situācijām, kad tradicionālās politiskās partijas nespēj piedāvāt cilvēkiem problēmu risinājumus, un šā iemesla dēļ parādās jauni politiskie spēki – radikāļi no abām pusēm, kas piedāvā savus risinājumus.

“Paši cilvēki kļūst agresīvi. To jūt sabiedrībā. Nedz Eiropas Komisija (EK), nedz EP vai nacionālās valdības šobrīd nespēj atgriezt cilvēkiem to sajūtu, ka viņi kaut ko nozīmē, ka ar viņiem rēķinās. Domāju, ka tā ir lielākā problēma,” skaidro Tarands.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl