“Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrs pulcēs desmitiem slavenību

Pievienot komentāru
“Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrs pulcēs desmitiem slavenību
PUBLICITĀTES FOTO

No 16. decembra līdz pat 22. decembrim darbu sāks gada sirsnīgākās akcijas “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrs, kura laikā ikvienam akcijas atbalstītājam, zvanot uz tālruni 90006486 un ziedojot 1,42 eiro, būs iespēja aprunāties ar kādu sabiedrībā zināmu personību.

Zvanu centra darba laiks katru dienu būs no plkst. 18.50 līdz 21.10. Televīzijas pieslēgumi zvanu centram kanālā TV3 būs vērojami plkst. 18.50 līdz TV3 Ziņām un plkst. 21.00, 19.55 raidījuma ”Bez Tabu” laikā un tiešraidē TV3 “Instagram” kontā darbdienās no plkst. 19.15 līdz 19.35. Šogad zvanītājus uzklausīs Iveta un Raimonds Vējoņi, Juris Kaukulis, Aija Auškāpa, Kaspars Zemītis, Intars Rešetins, Elita Patmalniece, Jana Duļevska, Regīna Devīte, Reinis Nitišs un daudzi citi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Latviešu aktrisei, humoristei un TV raidījumu vadītājai Janai Duļevskai viesošanās zvanu centrā ir kļuvusi jau par tradīciju, un pa šiem 10 kopā būšanas gadiem viņa ir uzklausījusi vairākus desmitus cilvēku. Jana min, ka parasti akcijas atbalstītāji zvanot, lai pateiktos par organizatoru iniciatīvu, labi izprotot kādam mērķim paredzēts ziedojums. Nereti zvanītāju pamudinājums ir pašu vai tuvinieku pārdzīvotais, un šī ir iespēja dalīties savā stāstā un tikt uzklausītam.

“Patiess prieks par bērnu zvaniem, kuri, vecāku mudināti, izmanto šo iespēju parunāties ar sabiedrībā populāriem cilvēkiem. Ar bērniem vienmēr ir interesanti, un sarunas laikā mēs aprunājamies par viņu gaitām un sekmēm skolā, vaļaspriekiem vai par kādām sadzīviskām tēmām,” atklāj Jana Duļevska.

Rallijkrosa autobraucējs Reinis Nitišs ir viens no kampaņas vēstnešu draugiem, kurš atbalsta bērnus ar kustību traucējumiem. Viņš atklāj, ka lielākā daļa zvanītāju ir pārsteigti, kad otrpus telefonam izdzird atbildam kādu no viesiem. ”Zvanu centra viesis biju arī pirms vairākiem gadiem, un atceros šo vakaru ar ļoti pozitīvām emocijām. Saņemot atkārtotu uzaicinājumu šogad, nešaubījos ne mirkli, jo dalība projektā man ir palikusi atmiņā kā ļoti spēcīgs emocionāls notikums. Ceru, ka šogad būs tāpat.”

Ilggadējā labdarības akcijas atbalstītāja aktrise Regīna Devīte uzsver, ka ziedot laiku ir tikpat vērtīgi kā ziedot naudu, un zvanu skaits un sirsnīgās sarunas ir tam vistiešākais apliecinājums.

”Es teiktu, ka dāvinātāja un ziedotāja prieks un gandarījums, atbalstot akciju zvanu centrā, ir tikpat liels kā ziedojuma saņēmējam. Gadās, ka iniciatīvas atbalstītāji zvana vairākkārt un vēlas aprunāties ar visiem zvanu centra dalībniekiem, un dažiem tas patiešām izdodas. Un, jā, ir sarunas, kuras pavada asaras, bet ir labi apzināties, kad Tu vari uzklausīt un pateikt kādus mierinājuma vārdus. Īpaši lielu paldies saku tiem zvanītājiem, kuri atzīst, ka viņu rocība nav liela, un tomēr viņi vienmēr atrod laiku un iespēju dalīties, lai palīdzētu bērniem,” stāsta aktrise.

Iepriekš jau vēstīts, ka sākusies sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”. Akcija norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“,
  • izmantojot ziedojumu kastītes,
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“,
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.