“Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerts būs skatāms tiešraidē TV3, LNT un TV3 Play

0 Komentāru
“Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerts būs skatāms tiešraidē TV3, LNT un TV3 Play
PUBLICITĀTES FOTO

Labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” strauji tuvojas savam noslēgumam, un, kā ierasts, arī šogad skatītājus pie TV ekrāniem priecēs krāšņs un skanīgs Ziemassvētku koncerts ar daudzu populāru mūziķu piedalīšanos.

Koncerts būs skatāms tiešraidē jau šo svētdien, 22. decembrī, plkst. 20.00 kanālos TV3, LNT un arī video platformā TV3 Play. Uz palīdzību cer ne tikai akcijas vēstneši – Hugo, Daniels, Pāvils un Patriks, bet vēl 139 bērni, kuru ārstniecībai un rehabilitācijai kopumā nepieciešami 279 210 eiro.

Koncerts aizritēs sirsnīgā Ziemassvētku noskaņā – to vadīs ētera personība un TV raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva un aktieris un mūziķis Kristaps Rasims. Par skanīgām Ziemassvētku melodijām rūpēsies un mazos pacientus atbalstīt aicinās tādi sabiedrībā labi pazīstami mūziķi kā Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un grupa “Very Cool People”, Dināra Rudāne, muzikālā apvienība ”Tev tuvumā”, vokālā grupa “Framest”, popgrupa “Rasa”, Ieva Sutugova, Atis Ieviņš, šova ”X Faktors” dalībnieki –  Arturs Gruzdiņš, puišu grupa no Latgales “Baritoni”, meiteņu trio “Limonāde” un vokālā apvienība “Insomnia”.

Sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“;
  • izmantojot ziedojumu kastītes;
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājaslapā “mansrimi.lv“;
  • zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.

0 Komentāru