“Eņģeļi pār Latviju” – labdarības koncerta tiešraides arhīvs

Pievienot komentāru

Svētdien, 17. decembrī, pār Latviju nolaižas eņģeļi! Telekanālā LNT skatāms ikgadējais labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju”. Tā laikā ikvienam ir iespēja palīdzēt bērniņiem, zvanot pa tālruni 90006486 un ziedojot 1,42 eiro.

Piedāvājam skatīties arī pasākuma tiešraidi šeit, portālā Skaties.lv!

Šogad atbalstu kopumā gaida 187 bērni, kuru ārstēšanai nepieciešami 297 515,64 eiro, viņu vidū arī četri labdarības akcijas vēstneši – trīsgadīgais Alberts, sešgadīgā Vera, četrgadīgais Mihails un sešpadsmitgadīgā Eva.

Šī gada labdarības akcijas centrālā tēma ir bērni, kuri cieš no autisma. Vēl viena lielā tēma, par ko būs viens no šā gada stāstiem, ir ārkārtas gadījumi, kad līdzekļi nepieciešami situācijās, kad pēkšņi ir jāveic dārga diagnostika, operācijas ārzemēs vai kāds bērns ir cietis nelaimes gadījumā, un nepieciešami līdzekļi, ar ko rīkoties tūlītēji.

Tapāt palīdzību lūdz vairāk nekā 20 bērni, kuru ikdienā vajadzīgas dažādas medicīniskās palīgierīces. To iegāde prasa ievērojamas  summas, ko vecāki paši nevar apmaksāt, tādēļ ziedotāju atbalsts ir ļoti būtisks.

Ziemassvētku labdarības koncertā piedalīsies Raimonds Pauls un grupa “Framest”, Lauris Reiniks jaunā un pilnīgi pārsteidzošā sastāvā, šova “X Faktors” uzvarētājs Arturs Gruzdiņš, vokālā grupa “Latvian Voices”, Olga Rajecka, Markus Riva, Antra Stafecka, Ingus Ulmanis, gospeļkoris “GG Choir”, Dr.Klauni, Karīna Tatarinova.

Zvanu centrs

Kā ik gadu koncerta laikā būs pieejams arī zvanu centrs, kur ziedotājus uzklausa Latvijā pazīstami cilvēki. Šogad zvanus gaidīs Jēkabs Rēdlihs, Valters Krauze, Varis Vētra, Adriana Miglāne, Regīna Devīte, Jana Duļevska, Dārta Daneviča, Ģirts Ķesteris, Andrejs Ērglis, Māris Grigalis un Anija Pelūde.

Ziedošanas iespējas

LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Norvik bankas, žurnāla “Ievas Veselība” un “Rimi” veidotās labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, ziedojot portālā “bsf.lv”, iegādājoties akcijas preces “Rimi” un “Supernetto” veikalos, izmantojot ziedojumu kastītes “Rimi” un “Supernetto” veikalos un lielākajās “Norvik” bankas filiālēs, ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv”, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro). Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

Atjaunot

Teksta tiešraide