22 komentāri

Labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” organizatori saka lielu paldies visiem ziedotājiem! Gada sirsnīgākās labdarības akcijas noslēguma koncertā saziedoti 143 090, 76 eiro eiro.

Šie līdzekļi palīdzēs akcijas vēstnešiem Albertam, Evai, Mihailam un Verai, tāpat palīdzību saņems arī citi bērni visā Latvijā. Šogad atbalstu kopumā gaida 187 bērni, kuru ārstēšanai nepieciešami 297 515,64 eiro. Turpinoties akcijas norisei, ikviens aicināts ziedot līdz 31. janvārim un palīdzēt bērniem, kuriem šobrīd klājas ļoti grūti.

Saziedotie līdzekļi palīdzēs piepildīt Alberta ģimenes lielāko cerību, – ka Albertiņš iemācīsies runāt. Arī mazais Mihails turpinās saņemt psihologa un logopēda palīdzību, kas uzlabos izredzes sākt pilnvērtīgi runāt. Savukārt Vera iegūs jaunu ortozi kājai, kas atvieglos dzīvespriecīgās meitenītes ikdienu. Tāpat līdzcilvēku saziedotie līdzekļi spēs palīdzēt ārkārtas gadījumos, kad laiks var izšķirt visu.

Šī gada labdarības akcijas centrālā tēma ir bērni, kuri cieš no autisma. Vēl viena lielā tēma ir ārkārtas gadījumi, kad līdzekļi nepieciešami situācijās, kad pēkšņi ir jāveic dārga diagnostika, operācijas ārzemēs vai kāds bērns ir cietis nelaimes gadījumā, un nepieciešami līdzekļi, ar ko rīkoties tūlītēji.

Tapāt palīdzību lūdz vairāk nekā 20 bērni, kuru ikdienā vajadzīgas dažādas medicīniskās palīgierīces. To iegāde prasa ievērojamas  summas, ko vecāki paši nevar apmaksāt, tādēļ ziedotāju atbalsts ir ļoti būtisks.

Ziedošanas iespējas

LNT, Bērnu slimnīcas fonda, “Norvik bankas”, žurnāla “Ievas Veselība” un “Rimi” veidotās labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, ziedojot portālā “bsf.lv”, izmantojot ziedojumu kastītes “Rimi” un “Supernetto” veikalos un lielākajās “Norvik bankas” filiālēs, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro). Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

Ziemassvētku labdarības koncerts

Šogad “Eņģeļi pār Latviju” koncertā skatītāji varēja klausīties skaistas dziesmas latviešu mūziķu izpildījumā. Ziemassvētku labdarības koncertā piedalījās Raimonds Pauls un grupa “Framest”, Lauris Reiniks jaunā un pilnīgi pārsteidzošā sastāvā, šova “X Faktors” uzvarētājs Arturs Gruzdiņš, vokālā grupa “Latvian Voices”, Olga Rajecka, Markus Riva, Antra Stafecka, Ingus Ulmanis, gospeļkoris “GG Choir”, Dr.Klauni, Karīna Tatarinova.

Zvanu centrs – vieta, kur valda sirsnība un rosība!

Kā ieraksts, studijā darbojās arī zvanu centrs, kur ziedotājus uzklausīj Latvijā pazīstami cilvēki. Šogad zvanus gaidīJ Jēkabs Rēdlihs, Valters Krauze, Varis Vētra, Adriana Miglāne, Regīna Devīte, Jana Duļevska, Dārta Danēviča, Ģirts Ķesteris, Andrejs Ērglis, Māris Grigalis un Anija Pelūde.

Ziemassvētku labdarības koncerta norisi var vērot šeit! 

“Eņģeļi pār Latviju” labdarības koncerts!

Atjaunot

Teksta tiešraide

TOP komentāri

 • Slepenais2
  +4 +4 0

  Slepenais2

  Mes esam ka brali un masas kas palidzes viens otram.Bet vakar nokaitinaja ka Vejonis uz skatuves uzkapa ar tuksam rokam un gudri runaja.vajadzeja apmetat ar kautko.butu pats atveris macinu vai no saimes puses ari uzdavinajis naudu prieks berniem.vinu del jau tik talu viss nonacis.
 • +4 +4 0

  Johaidī,KĀPĒC JĀZIEDO TAUTAI,KAD UZ TAUTAS RĒĶINA IR MUMS PĀRI PAR 100 MILJONĀRU!LAI ZIEDO !
 • Daigucis Daiga
  +3 +3 0

  Daigucis Daiga

  Dods devejam adodas!
  Brinumiem stipri jatic,tie piepildisies 😇🎅👼

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl