“Eņģeļi pār Latviju” diskusija: Kā bērniem palīdzēt ārkārtas gadījumos?

0 Komentāru
“Eņģeļi pār Latviju” diskusija: Kā bērniem palīdzēt ārkārtas gadījumos?
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Svētdien, 22. decembrī, kultūras vietas ”Hanzas Perons” rīkotajos mazajos svētkos ”Svētdienis” aizvadīta gada sirsnīgākās labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” diskusija – kā bērniem palīdzēt ārkārtas gadījumos.

Sarunā piedalījās radio balss Maija Rozīte-Krištopane, Bērnu slimnīcas fonda izpilddirektore Agneta Didrihsone un vēstneša Artjoma mamma Nataļja.

Video: Diskusijas pilnā garumā

Iepriekš jau vēstīts, ka ”Labo domu pieturā” katru decembra svētdienu Bērnu slimnīcas speciālisti, ģimenes un sabiedrībā populāri cilvēki dalīsies savā pieredzē  un rosinās apmeklētājus uz diskusiju par akcijas mērķa grupām, palīdzot bērniem ar – autiskā spektra traucējumiem, diabētu, kustību traucējumiem un sniedzot palīdzību ārkārtas gadījumos.

Lasi arī:

Diskusiju cikls ”Labo domu pietura” tapis sadarbībā ar akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ilggadējo sadarbības partneri ”Rimi Latvija”. Veikalu tīkls ”Rimi Latvija” jau daudzus gadus piedalās akcijā, sniedzot palīdzību daudzām ģimenēm Latvijā, situācijās, kad, ierobežota valsts finansējuma dēļ, bērniem nav pieejama nepieciešamā medicīniskā un rehabilitācijas palīdzība. Īpašajā ”Labo domu pieturā” būs iespējams gan nosūtīt labo domu vēlējumus bērniem, gan veikt īpašu ziedojumu īstam eņģelim.

Visu ”Svētdieņu” laikā apmeklētājiem ir iespēja atstāt ziedojumu kastītēs, īpašajam lielajam ziedojumu eņģelim “Labo domu pieturā”, kā arī pie Eņģeļu meitenēm, kuras uzrunās apmeklētājus labiem darbiem.

Turpmākajās decembra svētdienās no plkst. 12.30 līdz 13.30 ”Labo domu pieturā” notiks diskusijas par kādu no veselības aktualitātēm:

  • 29. decembrī kopā ar fizioterapeiti Egiju Bidiņu, vēstneses Montas tēti Kasparu un latviešu rallijkrosa autobraucēju Reini Nitišu tiks apspriesta tēma par kustību traucējumiem.

Iepriekš jau vēstīts, ka sākusies sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”. Akcija norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Tāpat iepriekš vēstīts, svētdien, 22. decembra vakarā izskanējis gada sirsnīgākās labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerts, kurā tika vākti līdzekļi 139 bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai.

Līdz šim akcijas ietvaros izdevies saziedot 323 741, 26 eiro.

Koncerta ierakstu skaties šeit!

Labdarības akcija turpinās arī janvārī, tādēļ ikviens tiek aicināts ziedot un sniegt savu atbalstu visiem palīdzību gaidošajiem bērniem. Akcijas organizatori pateicas visiem, kuri līdz šim atbalstījuši ”Eņģeļi pār Latviju”.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“,
  • izmantojot ziedojumu kastītes,
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“,
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.

0 Komentāru