”Ēnas” viesojas arī TV3 un veido savu ziņu pārraidi

Komentāri

Šodien visā Latvijā noritēja ikgadējā karjeras izglītības programma “Ēnu diena”, un ”ēnas” viesojās arī “TV3 Ziņās”, kur jauniešiem bija iespēja veidot savu improvizētu ”TV3 Ziņu” raidījumu.

Kā jau ziņās, viss  nopietni – svarīgāko notikumu izklāsts, neiztrūkstošās laika ziņas un pat sportiņš. Bet, kas notika ziņās, jāskatās video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēnu dienā skolēni visā Latvijā “ēnoja” gan amatpersonas, gan dažādu nozaru un profesiju pārstāvjus, piedaloties viņu ikdienas gaitās.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Savukārt darba devējiem tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Kopumā mediju uzņēmumu ”All Media Latvia” šodien, 14. februārī, apmeklēja vairāki desmiti skolēnu, no kuriem daudzi neslēpa interesi par žurnālistiku un ar medijiem saistītu karjeras izvēli. Kā viņiem klājās, – skaties video!

Savukārt te vari apskatīt fotogaleriju no “Ēnu dienas” “All Media Latvia”

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl