Komentāri

Rīgā atgriezusies airBaltic lidmašīna, kas no rīta izlidoja uz Beļģijas galvaspilsētu, bet 30 minūtes pirms nosēšanās Briseles lidostā tika novirzīta uz Ljēžas lidostu.  Par sprādzieniem Briseles lidostā pasažieriem esot paziņots jau lidojuma laikā. Lidmašīnas pasažieri TV3 Ziņām stāsta, ka Ljēžas lidostā viņiem tika sniegta visa nepieciešamā palīdzība, tika izsniegts ūdens, sula, ēdiens. 

Ljēžas lidostā pasažieriem tika dota izvēles iespēja vai doties ar autobusu uz Briseli, vai ar to pašu lidmašīnu atgriezties Rīgā. Palikt Beļģijā izvēlējās seši cilvēki. Starp pasažieriem bija arī Saeimas deputāts Romualds Ražuks un satiksmes eksperts Tālis Linkaits. Pasažieri stāsta, ka sajūtas bija neomulīgas, bet bija apmierināti ar lidsabiedrības rīcību, jo informācija par notiekošo bijusi pietiekama. Īpaši emocionāla diena izvērtās kādam tēvam, kurš no rīta uz Briseli pavadīja savu meitu, bet drīz vien uzzināja par briesmīgajiem notikumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sajūtas ir grūti aprakstīt. Tajā brīdi, kad ieslēdzu internetu un uzzināju, kas ir noticis Briselē. Pirmais zvans bija meitai, zinot, ka viņa atrodas tajā lidmašīnā, kas dodas uz Briseli. Bija milzu atvieglojums brīdī, kad meita atbildēja. Tas bija grūti aprakstāms prieks.

Meita devusi par sevi ziņu uzreiz pēc tam, kad lidmašīna nosēdusies Ljēžas lidostā.

Video

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl