10 komentāri

Videomateriāls, kurā Latvijas inteliģence dalās argumentos, kāpēc valstij būtu jāuzņem bēgļi, ir izpelnījies ievērību sociālajos tīklos.

Tā saucamais bēgļu jautājums šobrīd sadalījis Latvijas sabiedrību divās nometnēs – vieni atbalsta migrantu uzņemšanu, taču daudz ir arī tādu iedzīvotāju, kuri viņus labāk redzētu ejam, nevis nākam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interneta vietnē Youtube izveidots konts Gribu palīdzēt, kurā sabiedrībā atpazīstami viedokļu līderi dalās savos argumentos par to, kāpēc tad Latvijai būtu jāuzņem patvēruma meklētāji.

Video materiāls ir izpelnījies ievērību sociālajos tīklos, no kuriem daudzi par šo iniciatīvu ir ļoti pozitīvi noskaņoti.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Valis
  +3 +3 0

  Valis

  Tātad Straujumas aicinājums - pietušēt nelegālās kontrabandas upuru - muslimu netīros darbus, vardarbību, nežēlību, un rādīt visu rozā krāsā, ir nostrādājis.
 • gitaaaa
  +2 +2 0

  gitaaaa

  Interesanti kādā veidā un ,vai vispār,šie inteliģences pārstāvji ir palīdzējusi pašu tautas trūcīgajiem un kādās nelaimēs nonākušiem bērniem,ģimenēm,bērnu nama audzēknim vai kādam vientuļam pensionāram....Vai cienījamā inteliģences pārstāve Jordānijā apmeklēja Sīrijas bēgļu nometni? Painteresējās,kā varētu palīdzēt šiem bēgļiem?
 • Gita
  +2 +2 0

  Gita

  Tad nu gan - atrada nedaudzos atbalstītājus un tagad uzdod par visas inteleģences viedokli. Nevar pāris "inteleģenti" paust visas sabiedrības viedokli. Varat mani saukt par rasisti, varat par neinteleģenu dēvēt, bet es esmu kategoriski pret imigrantiem. Rodas sajūta, ka latviešu tauta mēŗķtiecīgi tiek ignorēta. Vai valdība vēlas pārbaudīt cik daudz var atļauties iet pret tautu??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl