“Emigrācijā neesot vajadzīgās sajūtas” – aizbraukušie atgriežas svinēt Ziemassvētkus

Komentāri

Pavadīt Ziemassvētkus nevis Latvijā, bet gan pludmalē zem palmām vismaz plus 20 grādu siltumā, – ceļojumu birojos pirmssvētku laikā bijis daudz tādu cilvēku, kuri cerējuši vēl uz īpašiem pēdējā brīža piedāvājumiem.

Taču lidostā Rīga šodien liela rosība arī dēļ emigrācijā dzīvojošajiem tautiešiem. Ar vairākiem reisiem no emigrantu galvenajiem punktiem – Londonas, Dublinas, Berlīnes, Mančestras un citām Eiropas metropolēm – ārzemju tautieši pēdējā mirklī paspējuši ierasties mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi stāsta – emigrācijā neesot vajadzīgās ģimeniskuma sajūtas.

Daudz šodien arī tādu ceļotāju, kuri pamet Latviju, lai Ziemassvētkus sagaidītu kopā ar ārzemēs dzīvojošajiem radiem.

LNT Ziņu lidostā satiktie ārzemēs dzīvojošie tautieši atzina – viņu jaunā gada apņemšanās būšot atrast darbu Latvijā, lai nākošie Ziemassvētki tiktu pavadīti dzimtenē.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl