“Emigrācijā neesot vajadzīgās sajūtas” – aizbraukušie atgriežas svinēt Ziemassvētkus

Komentāri

Pavadīt Ziemassvētkus nevis Latvijā, bet gan pludmalē zem palmām vismaz plus 20 grādu siltumā, – ceļojumu birojos pirmssvētku laikā bijis daudz tādu cilvēku, kuri cerējuši vēl uz īpašiem pēdējā brīža piedāvājumiem.

Taču lidostā Rīga šodien liela rosība arī dēļ emigrācijā dzīvojošajiem tautiešiem. Ar vairākiem reisiem no emigrantu galvenajiem punktiem – Londonas, Dublinas, Berlīnes, Mančestras un citām Eiropas metropolēm – ārzemju tautieši pēdējā mirklī paspējuši ierasties mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi stāsta – emigrācijā neesot vajadzīgās ģimeniskuma sajūtas.

Daudz šodien arī tādu ceļotāju, kuri pamet Latviju, lai Ziemassvētkus sagaidītu kopā ar ārzemēs dzīvojošajiem radiem.

LNT Ziņu lidostā satiktie ārzemēs dzīvojošie tautieši atzina – viņu jaunā gada apņemšanās būšot atrast darbu Latvijā, lai nākošie Ziemassvētki tiktu pavadīti dzimtenē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl