Palīdzi Emenuelam iegūt jaunas gaitas ortozes

Komentāri

Viens no bērniem, kuram vari palīdzēt labdarības dienas ietvaros, ir 10 gadus vecais Emanuels. Viņam ir nepieciešamas reciprokās gaitas ortozes (ar paaugstinātu krūšu daļas atbalstu). Šis ir nestandarta ortožu veids, kurš no valsts tiktu kompensēts tikai 1/3 daļas apmērā 2500 eiro, bet ortozes cena ir ap 7000 eiro (ar paaugstinātu krūšu daļas atbalstu).

Sarežģītās ortozes pirmo reizi tiktu gatavotas Latvijā, kas būtu laba arī prakse turpmāk. Puika tiks operēts, iespējams, maijā, tad viņam priekšā garš atlabšanas posm – mēnesi gulēs ieģipsēts.

Akcijas ”Labestības diena” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, ziedojot portālā bsf.lv, izmantojot ziedojumu kastītes ”Rimi” un ”Supernetto veikalos”, ziedojot ”Mans Rimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā ”mansrimi.lv”, zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro), tāpat arī ”Norvik Bankas” internetbankā ”e-norvik.eu”.

Maija pēdējā svētdienā norisināsies LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Rimi un Supernetto veikalu tīklu, kā arī Norvik Bankas organizētās labdarības akcijas Labestības diena kulminācija, kurā ikviens var piedalīties un palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni. Palīdzot akcijas vēstnešiem, skatītājiem būs iespēja pavadīt lielisku vakaru, izbaudot sirsnīgu Labestības dienas koncertu, kas tiks tiešraidē pārraidīts 28. maijā plkst. 21:05 kanālos LNT un TVPlay!

Lasi vēl