EM pieprasa iekšlietu struktūrām pastiprināt cīņu ar ekonomiskiem noziegumiem

Komentāri

Ekonomikas ministrija (EM) pieprasa iekšlietu struktūrām aktīvāk apkarot ekonomiskos noziegumus. Jau teju gadu spēkā ir kārtība par krimināliem sodiem aplokšņu algu izmaksātājiem, taču realitātē neviens no šiem ēnu ekonomikas balstiem pie atbildības vēl nav saukts.

Pastiprināta cīņa ar ēnu ekonomiku ir iekļauta ministrijas sagatavotajā uzņēmējdarbības vides uzlabošanas plānā. Plānā ir daudz punktu, tostarp arī plašāks svešvalodas izmantošanas iespējas valsts iestādēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezentējot jaunāko uzņēmējdarbības veicināšanas plānu, Ekonomikas ministrijas pārstāvji uzsvēra – starptautiskais bizness gaida, kad beidzot sakārtosim maksātnespējas procesu. Ārvalstu investoru padomes secinājumi neglaimojot – nesakārtotā maksātnespējas procesa dēļ Latvijas ekonomikai secen aizgājuši 600 miljoni eiro. Pie atbildības neviens neesot saukts. Pērn Saeima pieņēma likumu par krimināliem sodiem aplokšņu algu izmaksātājiem, taču arī šajā jomā vainīgo neesot.

Arvils Ašeradens, ekonomikas ministrs:
Pastiprināta cīņa ar ēnu ekonomiku ir iekļauta ministrijas sagatavotajā uzņēmējdarbības vides uzlabošanas plānā. Tajā kopumā ir 48 punkti, tostarp aicinājums nodrošināt uzņēmējiem pakalpojumus angļu valodā. Tas izraisīja finanšu ministres neapmierinātību.

Noskaties VIDEO un uzzini vairāk!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl