EM pieprasa iekšlietu struktūrām pastiprināt cīņu ar ekonomiskiem noziegumiem

Komentāri

Ekonomikas ministrija (EM) pieprasa iekšlietu struktūrām aktīvāk apkarot ekonomiskos noziegumus. Jau teju gadu spēkā ir kārtība par krimināliem sodiem aplokšņu algu izmaksātājiem, taču realitātē neviens no šiem ēnu ekonomikas balstiem pie atbildības vēl nav saukts.

Pastiprināta cīņa ar ēnu ekonomiku ir iekļauta ministrijas sagatavotajā uzņēmējdarbības vides uzlabošanas plānā. Plānā ir daudz punktu, tostarp arī plašāks svešvalodas izmantošanas iespējas valsts iestādēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezentējot jaunāko uzņēmējdarbības veicināšanas plānu, Ekonomikas ministrijas pārstāvji uzsvēra – starptautiskais bizness gaida, kad beidzot sakārtosim maksātnespējas procesu. Ārvalstu investoru padomes secinājumi neglaimojot – nesakārtotā maksātnespējas procesa dēļ Latvijas ekonomikai secen aizgājuši 600 miljoni eiro. Pie atbildības neviens neesot saukts. Pērn Saeima pieņēma likumu par krimināliem sodiem aplokšņu algu izmaksātājiem, taču arī šajā jomā vainīgo neesot.

Arvils Ašeradens, ekonomikas ministrs:
Pastiprināta cīņa ar ēnu ekonomiku ir iekļauta ministrijas sagatavotajā uzņēmējdarbības vides uzlabošanas plānā. Tajā kopumā ir 48 punkti, tostarp aicinājums nodrošināt uzņēmējiem pakalpojumus angļu valodā. Tas izraisīja finanšu ministres neapmierinātību.

Noskaties VIDEO un uzzini vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl