Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa!

58 komentāri
Elksniņš: Cietums ir tava vieta, Āboltiņa!
Foto: LETA

Vien pāris stundas pēc tam, kad trešdien, 18. janvārī, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) par deputāta ētikas nomu pārkāpumu tika sodīts ar mutvārdu brīdinājumu, viņš savā mikroblogošanas vietnes “Twitter” kontā paudis uzskatu, ka Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītājas Solvitas Āboltiņas “vieta ir cietumā”.

Elksniņš tāpat paudis viedokli, ka “”Vienotība” un Āboltiņa – gadiem “pie sienas” likusi gan Latvijas valsti, gan Latvijas iedzīvotājus. Tikmēr šodien, šādi izteikumi viņai – sagādā ciešanas par latviešu tautas piedzīvoto. Pretīgi no šādas liekulības paraugstundas. Kā šo cilvēku vispār zeme tur?”

“Kā viņa vispār var atļauties manus izteikumus interpretēt pret Latviju un latviešu tautu vērstus? Cietums ir tava vieta, Āboltiņa!” – raksta Elksniņš.

Jau vēstīts, ka deputāts Elksniņš pārkāpis deputāta ētikas normas, pērn no Saeimas tribīnes valsts pārvaldes darba uzlabošanai aicinot profilaksei kādu ”nostādīt pie sienas”.

Savukārt 18. janvārī, brīdī, kad Elksniņš sāka izteikt apvainojumus par Āboltiņas darbu, nevis debatēt par saviem izteikumiem, deputāte demonstratīvi pameta komisijas telpu.

Video: Āboltiņa demonstratīvi pamet komisijas telpu

Video: LNT Ziņu sižets

58 komentāri