Elektrības sadales tarifi: klienti aktīvi atsakās no liekajām jaudām

Komentāri

Izmaiņas elektrības sadales tarifos, kuru dēļ daudziem negaidīti pieauga rēķini, liks patērētājiem atteikties no liekajām jaudām, un gada laikā saspringtā situācija stabilizēsies.

Tādu viedokli ceturtdien tikšanās laikā pauda Sadales tīkla vadība un ekonomikas ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka no 1. augusta elektrības tarifā iekļauta arī maksa par pieslēgumu, vienlaikus sarūkot maksai par piegādi.

Tādējādi elektrības rēķini kļuvuši lielāki tiem klientiem, kuriem elektrības pieslēgums ir, bet tā tiek patērēta minimāli vai nemaz.

Sadales tīkla valdes priekšsēdētājs noraidīja iepriekš izteiktos pārmetumus, ka uzņēmums savus klientus nav laikus informējis par gaidāmajām izmaiņām, un tam piekrita arī ekonomikas ministrs.

Nedēļā Sadales tīklam samazināt jaudas lūdz pusotrs tūkstotis klientu un līdz šim slodzes samazināšanai saņemti vairāk nekā 24 000 pieteikumu.

Vai lauksaimnieki, kuri iepriekš bija šokā par augstajiem elektrības rēķiniem, arī prognozē, ka, atsakoties no liekajām jaudām, viņu elektrības rēķini saruks?

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl