Elektrības cena: daļai mājsaimniecību būs mazāki rēķini

1 komentārs

Lielākajai daļai mājsaimniecību nākamgad varētu samazināties obligātās iepirkumu komponentes apmērs elektrības rēķinos.

Obligātā iepirkumu komponente, kuras apmēri ilgstoši mocīja lielos ražotājus un kuras dēļ Latvijas iedzīvotāji gadiem pārmaksājuši par elektrību, ir reformēta. Nākamgad elektrības rēķinos obligātajai iepirkumu komponentei būs divas daļas – mainīgā un fiksētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pašreizējām aplēsēm, atkarībā no fāžu skaita ikmēneša maksa būs no viena līdz četriem eiro. Bet mainīgā daļa varētu sasniegt 14,4 eiro par megavatstundu, un atkarībā no patēriņa vienai mājsaimniecībai nozīmē ieguvumu 23 santīmu līdz pat 2,69 eiro apmērā. Šie gan esot provizoriskie aprēķini, tā norāda sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāvis Jānis Miķelsons.

Precīzākas summas un līdz ar to mājsaimniecību un uzņēmumu ieguvumi būs zināmi pēc 20. oktobra.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl