Komentāri

Frīdaivings no daivinga atšķiras ar to, ka netiek izmantotas elpošana ierīces – cilvēks nirst tikai ar paša spēkiem un plaušās ievilkto gaisu. Lasi tālāk un uzzini, kas īsti ir frīdaivings!

Pirms sākt šo niršanu, cilvēkam ir jāizpilda vesela virkne elpošanas vingrinājumu, jo lielākā daļa cilvēku neelpo pareizi un neizmanto visu plaušu kapacitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nodarbojoties ar frīdaivingu, iespējams pārbaudīt sava ķermeņa resursus. Turklāt šajā sporta viedā iespējams “atbrīvot galvu” un līdz ar to – arī ķermeni, stāsta Beāte, kas ar šo sporta veidu nodarbojas jau sešus gadus.

Svarīgākais, nirstot dziļumā, ir izlīdzināt spiedienu ausīs.

Īsti šā sporta veida eksperti spēj frīdaivingā ienirt pat vairāk nekā simts metru dziļumā. Iespaidīgi, vai ne?

Skaties foto!

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl