Komentāri

Krievijas mēģinājumi ietekmēt Latvijas informatīvo telpu vairs nav nekāds jaunums, un līdzīga taktika iespējama arī no Islāma valsts, tā intervijā 900 Sekundēm atzīst NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra topošais direktors Jānis Sārts.

Topošais NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts sāks darbu no septembra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš akcentē, ka pret Krievijas un arī islāma izmantoto propagandas taktiku un informatīvajiem uzbrukumiem ir jārada pretstratēģija. Līdzšinējie mēģinājumi ietekmēt Latvijas informatīvo telpu ir radījuši sajūtu, ka dzīvojam ne tik veiksmīgā valstī, atzīst Sārts.

NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra topošais vadītājs J. Sārts atzīst, ka bīstamais fenomens saistībā ar islāmu ir tas, ka iedzīvotāju vidusšķira pēkšņi adaptē šo ekstrēmo filozofiju, dodas uz turieni un iesaistās visās tā izpausmēs. J. Sārts to salīdzina ar agrīno viduslaiku iedzīvotāju uzvedības modeli.

Skaties video un uzzini vairāk!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl