Ekstrasensu cīņu uzvarētāja Vanga pieļauj, ka pazudušais kaitbordists vēl varētu būt dzīvs

36 komentāri
Ekstrasensu cīņu uzvarētāja Vanga pieļauj, ka pazudušais kaitbordists vēl varētu būt dzīvs
Foto: Flickr.com

Sestdien plkst. 15:00 pie Dundagas pazuda kaitbordists Renārs Mileika, kura meklēšanā iesaistījās ne tikai glābēji, bet arī milzīgs skaits brīvprātīgo, taču pagaidām tā ritējusi bez panākumiem. Palīdzība arī meklēta pie cilvēkiem ar gaišreģa spējām. Realitātes šova Ekstrasensi 15. sezonas uzvarētāja Džūlija Vanga naktī no svētdienas uz pirmdienu vēl jutusi, ka puisis varētu būt dzīvs…

Džūlija Vanga savā Facebook lapā nopublicēja ierakstu “Īsumā par galveno – mīlestība ir Visaugstākā haosa beznosacījumu gaismas plūsma, visa dzīvā un visa nedzīvā vibrācija. Mīlestība – tas ir viss”, pie kura kāda meitene vārdā Laura Ošiņa Bēķe komentāros lūdza palīdzību saistībā ar sestdien notikušo.

Komentāros Vanga atbild, ka jūt, ka Renārs varētu būt vēl dzīvs, taču tajā pat laikā norāda, ka nezina, vai viņu izdosies atrast.

Kā liecina kādas citas meitenes, Sendras Liepas, ieraksts, pēc vairākām stundām Džūlija atbildējusi ar sekojošu vēsti – “jāmeklē ūdenī, tālu no krasta. Jārēķinās ar jebkādu iznākumu. Vēl pirms trim stundām viņa juta spēcīgāku signālu, tagad nevarot noteikt atrašanās vietu, bet redz apkārt ūdeni. Krasts nav redzams. Jārēķinās uz visu, iesaka neatmest cerības pabeigt meklējumus.”

Pagaidām nav izdevies atrast nedz jūrā iepūstā un pazudušā kaitbordista kaitošanas inventāru, nedz viņu pašu, intervijā 900 sekundēs sacīja brīvprātīgo meklēšanas darbu koordinators Āris Muitinieks. Brīvprātīgie turpinās meklēšanas darbus.

Brīvprātīgo meklēšanas darbu apkopojums ir apskatāms šajā kartē.


36 komentāri