Eksperti: Viltus ziņas var salīdzināt ar infekciju, kas apdraud sabiedrības veselību

Komentāri

Diemžēl efektīva vakcīna pret viltus ziņām nepastāv. Vairāku ekspertu lokā Rīgas pilī sprieda par tendencēm informatīvajā laukā un mēģinājumiem variēt ar sabiedrisko domu.

Pēc Prāgas starptautisko attiecību institūta vecākā pētnieka Marka Galeoti domām, viltus ziņām nav robežu. Tās var sastapt Latvijas, Krievijas, Lielbritānijas un citu valstu mediju vidē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena no iespējām, kā no tām izvairīties, ir kritiskā domāšana, šķirojot informācijas avotus vai viedokļus, kuriem uzticēties.

Tikmēr NATO izcilības centra Rīgā vadītājs Jānis Sārts norādīja uz aizvien pieaugošo ziņu skaitu, kuras sociālajos tīklos izplata roboti, kas paslēpti aiz it kā reālu cilvēku profiliem.

Strat-Com pētījums uzrādījis, ka, piemēram, lielākā daļa ierakstu par Latviju un NATO ir izplatīti ar mākslīgu sociālo tīklu profilu palīdzību.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl