Komentāri

Galvaspilsētā Rīgā – krāšņāka opozīcija, tuva cīņa Liepājā, intriga, kāda būs jaunā koalīcija kūrortpilsētā Jūrmalā un vai otrajā lielākajā pilsētā Daugavpilī būs jauns mērs? Tādi ir galvenie pārsteigumi, kurus, ekspertu vērtējumā, nesušas pašvaldību vēlēšanas. 

Lai arī galvaspilsētā vara saglabāta, tas nebūt nenozīmē, ka par aizvadīto vēlēšanu uzvarētāju šoreiz var dēvēt ”Saskaņu”, tā saka politologs Ojārs Skudra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“”Saskaņa” viennozīmīgi ir zaudētāja, salīdzinot ar iepriekšējām vēlēšanām pozīcijas ir novājinātas. No stratēģijas viedokļa tas protams tagad attiecas uz Latviju kopumā saskaņai ir jautājums, vai turpināt konfrontāciju ar tām opozīcijas partijām vai arī mēģināt ievilināt kādu no opozīcijas partijām sadarbības koalīcijā domājot par Saeimas vēlēšanām nākamgad,” viņš saka.

Foto: partijas Rīgā sagaida pašvaldību vēlēšanu rezultātus

Daudzi no ekspertiem par patieso vēlēšanu uzvarētāju dēvē Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un Jauno Konservatīvo partiju (JKP). Turklāt pēdējā panākumus guvusi ar salīdzinoši pieticīgu priekšvēlēšanu kampaņu, saka politologs Jānis Ikstens.

“JKP faktiski ir vislielākais ieguvējs, pat ne Bondara kungs. Jo viņi guva pārsteidzošus panākumus, turklāt jāņem vērā tas, ka viņu priekšvēlēšanu budžets, vismaz tā redzamā daļa, bija nesalīdzināmi mazāks nekā Reģionu apvienībai. Līdz ar to resursu izmantošanas efektivitāte tur ir bijusi krietni augstāka,” skaidro Ikstens.

Fotoreportāža no pašvaldību vēlēšanām

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl