Komentāri

Viens no topošās valdības skaļākajiem solījumiem sabiedrībai ir obligātās veselības apdrošināšanas ieviešana Latvijā. Taču, kas zem deklarētā slēpjas, atbildīgie politiķi atsakās atklāt. 

Kučinska valdība sola divas nopietnas reformas – izglītībā un veselības aprūpē. Taču ne vienā, no otrā gadījumā nav pateikts, ar ko sabiedrībai jārēķinās. Īpaši neskaidra situācija ir ar veselības aprūpi, kur tiek solīts ieviest obligāto veselības apdrošināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Solījums ieviest obligāto veselības apdrošināšanu valdības deklarācija parādījās kā partijas Vienotība prasība, taču ZZS atteicās tai atdot Belēviča iesildīto krēslu. Taču G. Belēvičs neslēpj, ka ir skeptisks par dotā uzdevuma izpildi.

Tikmēr Kučinskis akcentē, ka 2016. gadā paredzēts tikt skaidrībā ar naudas plūsmu veselības aprūpē, ko palīdz e-veselības ieviešana, bet par apdrošināšanas modeli sākšot runāt tikai nākamgad.

Jāpiebilst, ka iepriekš jau vairākkārt bijuši mēģinājumi mainīt veselības finansēšanas modeli, taču tie beigušies bez rezultāta.

Iepriekš izskanējis, ka medicīnai varētu novirzīt daļu sociālā nodokļa. Taču eksperti atzīst, ka variantu ir ļoti daudz, tostarp gana nepopulāri. Vairāk uzzini TV3 Ziņu sižetā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl