Eksperti: Nākotnē pensiju Latvijā var nebūt vispār

26 komentāri

Aptaujas liecina, ka 80% strādājošo, aizejot pensijā, vēlas saņemt aptuveni 3/4 tagadējās algas.

Taču realitātē viņus sagaida vilšanās, jo, neveidojot uzkrājumus, pensija būs pat mazāka nekā puse oficiālās algas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl skarbāk – atsevišķi ekonomisti prognozē, ka nākotnē Latvijā, iespējams, vecuma pensijas vispār vairs netiks maksātas.

Arnis Sauka, Rīgas Ekonomikas augstskolas asociētais profesors

Šīs te pensijas būs ļoti mazas, ir ekonomisti, kas runā, ka pensijas vispār nebūs, es ceru, ka tā nav taisnība, bet pārāk es par to nebūtu izbrīnīts, ja tur būtu problēma.

TOP komentāri

  • jā
  • es
    +15 +15 0

    es

    Tad tā arī pasakiet uzreiz, ka nebūs, bet nevar jau, jo nodokļus taču vajag iekasēt. Pateiktu, ka nebūs - tad mēs paši strādājošie arī veidotu uzkrājumus savām vecumdienām.
  • viedoklis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl