Eksperti brīdina par satraucošu tendenci – jauniešu vidū popularitāti iemantojis jauns atkarību veids

Jauniešu vidū nelāgu popularitāti iemantojis jauns atkarību veids, – alkoholu un smēķēšanu nomainījusi recepšu medikamentu lietošana.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Fakts

  Fakts

  Manuprāt vēl pierādījumi, ka mūsu valdībnieki ved tautu uz iznīcību, jo pietiktu atjaunot obligāto militāro dienestu, prasību skolā apmeklēt vismaz vienu pulciņu, bet visur jau ''bērniņa'' tiesības utt , bet skolas apmeklēšana no 6 gadiem jau tika nozākāta, kā padomijas kļūda, tagad tiek pasniegta kā Šadurska zinātnes sasniegums. Protams, tas, ka pelēku bezdzimuma, beztautības, nedomājošu masu viegli vadīt ir fakts. Un tiem jauniešiem, kuri domāja, ko lai palieto, vēl uzraksta priekšā, kādus ripuļus lietot, tas manuprāt arī ir stulbi.
 • Arnis Antonovs
  • to Arnis

   to Arnis

   Arni, brauc sēnes uz Īriju lasīt. Latvijai vēl viens daunis nav vajadzīgs. Kaut gan, priekš Siles Vepriem Tu esi, kā reiz tā vajadzīgā, neko nedomājošā masa. Vari palikt tikai normālus cilvēkus netraucē.
  • Uģis Stirna
 • Smejos

  Smejos

  21.gs - cilvēki gan mācās izmantojot datoru, gan sazinās ar draugiem esot mājās. Darba vide nu jau pieprasa labas datoru prasmes, labi vien ir, ka jaunieši ir laikus gatavi. Mūsu ģimene internetā gan grāmatas pērk, gan produktus, gan drēbes. Arī kultūra ir pieejama internetā - laikraksti, mūzika, foto. Šo es arī lasu no telefona, jo tas ir ērti. Agrāk arī teica - jaunieši tik daudz runā pa telefonu, zvana viens otram, ak vai, ak vai. Vēl pirms tam jaunieši bija atkarīgi no radio. Telefoni un datori mūsdienās piedāvā visas šis opcijas. Atkarība? Drīzāk progress. Mazāk koki izcirsti avīzēm. Paši jau raksta internetā, internetā arī komentē cik jaunieši atkarīgi no tā, ko paši lietojam dienu dienā.
  • to Smejos

   to Smejos

   Progress ??? Un to Tu sauc par progresu ? Interesanti kā Tu smiesies, kad Tavi tuvākie apdolbīti visu laiku staigās pa māju ? Kaut gan, laikam pats niekojies ar Hanaks. Visapkārt, visi visu laiku smaida un Tu arī. Tikai ne no prieka, bet no narkotikām. Nožēlojami.
  • Vel aizvien smejos

   Vel aizvien smejos

   Es par datoriem un telefoniem runāju. Xanax nepieminēju tā, ka nevajag pašam sacelties ne par ko.
 • no malas skatoties

  no malas skatoties

  Tas jau izskatās kā sākuma gals jauniešiem, izaugs kā kretīndistrofiķi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!