Eksperiments: vai pierobežas ļaudis par naudu izmitinātu nelegālos imigrantus?

Komentāri

Veiktajā eksperimentā, kurā pārbaudīta pierobežas iedzīvotāju nostāja pret nelegālo imigrantu izmitināšanu, atklājas nepatīkama aina.

Sabiedrības, politikas un mediju dienas kārtībā tēma numur viens neapšaubāmi ir bēgļi un nelegālie migranti. Šogad Latvijā notverti ap 300 nelegālo imigrantu, ik nedēļu – 10 līdz 15. Viena no Valsts robežsardzes rūpēm ir mūsu pašmāju iedzīvotāju iesaiste nelegālā cilvēku pārvietošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visbiežāk tiek notverti, vai nu šķērsojot robežu, vai vietējiem vedot slēpti automobilī. Bet ir vēl kāda parādība, kas satrauc – īslaicīga nelegālo ceļotāju izmitināšana pierobežas viensētās, lai slēptu no robežsargiem un ļautu atpūsties. Protams, par to saņemot pretī samaksu. Eksperimenta rezultāti pārsteidza visai nepatīkami: četrās no septiņām viensētām piekrita nelegāli izguldīt! Vaicāsim robežsardzes amatpersonai, kāds sods draud par šādu pārkāpumu.

Skaties foto:

 

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl