Ekonomikas ministrija prognozē: Tuvāko piecu gadu laikā Latvijā pietrūks 35 000 darbinieku

Jau 40% uzņēmēju Latvijā apgalvo, ka viņiem ir grūti sameklēt darbiniekus. Darba roku trūkst jau tagad, tāpēc dzimstības pieaugums kaut kad nākotnē vai aizbraucēju iespējamā atgriešanās problēmu neatrisinās.

Atpakaļ uz rakstu

24 komentāri

 • Kenins Zipciks

  Kenins Zipciks

  ko pīkstam,nožmiedzam tos kuņas gabalus,pēctam viens otru,man piemēram pohuij,ar šo gadu vasts no manis saņem 0.00e. nolēmu,ja mani piš es pišu visu valsti.
 • Raitis Zeps

  Raitis Zeps

  Viss sākās no mums. Kurš gan tos infantīlus ievēl katru reizi valdībā?
 • Raitis Zeps

  Raitis Zeps

  Galvenais iemesls ir akūts bardaks. Valsts nodokļu politika neprognozējama, bezdarbs, sociālo garantiju nav, pārrūdzis birokrātiskais aparāts, prioritāte apkalpojošā sfēra ne ražojošā. Izglītības sistēma pilnībā izvarota tāpat kā medicīnas un kārtības uzturēšanas. Korupcija visos līmeņos un pilnīgs patriotisma trūkums.
 • Aris Ramats

  Aris Ramats

  Pirmām kārtām jāļauj pašvaldībām veidot savus uzņēmumus! Un , ja darbavietu, plus ienesums budžetos saucas "konkurences kropļošana", tad nafuj tādu konkurenci!
 • Ikars Gūts

  Ikars Gūts

  ..hrenova ekonomisti..ekonomē,un strādnieks zemē krisdams raujās par kādiem nieka 500 eu..izbraukušo skaits ir katastrofāls,,,ir jau tā,,sabrauks mori,un vis notiksies..
 • Ripa

  Ripa

  Kādi viesstrādnieki - samazināt bezdarbnieku pabalstus līdz max 2-3 mēneši un pacelt algas. Viss.
 • Ilze Kleze

  Ilze Kleze

  Ministrija gatavojas pārtraukt finansējumu internātskolām. Sakot slēgt viņi gan nesaka. Kur tad ies bērni kuru vecākiem vienalga?Kuru vecākiem nav naudas uzturam un šī ir vienīgā iespēja izbarot ģimeni? Selekcionēs šādā veidā melnstrādniekus?
 • s

  s

  Ministriju darboniem parbaudes laiku savos uznemumos-IZM skolā, Ves,min.-par māsiņām, Zemkop.min.-novākt ražu Latgalē, lai paķer lidzi apdrošinātājus, tādā veidā daudzos Rīgas kantorus uz pāris menešiem par nozaru algām,būtu rezultāts.Kungi vaimanā,ka neesot darba ražīguma, slinko strādājošie, vai?Citur visiem latviešiem darbs ir pietiekoši ražīgs,vai nav smiekligas atrunas?
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Ko ko?......mums būs darbavietas?....uzceltas rūpnicas? atvedīs uz Latviju aizvestās?
 • Kestutis Petrausks

  Kestutis Petrausks

  Algas jāceļ jūs jobanie auni .nevis izdomat ko jaunu kā kontrolet un apist

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!