Komentāri

Rīgā, Merķeļa ielā, šodien notika pamatīga rosība. Draudīga paskata apsargi no apsardzes firmas TM Security nobloķējuši ieeju kādā pagalmā. Savā darba vietā netiek arī armēņu restorāna vadītāji. Ēkai ir jauns saimnieks, kurš nevēlas, lai manā darbotos šī ēstuve un dzīvotu līdzšinējie īrnieki.

Restorāna pārstāvji atzīst, ka telpas īrējuši par ļoti izdevīgu samaksu – ap 1000 eiro mēnesī, līgums noslēgts līdz 2021. gadam. Sākotnēji telpas esot bijušas katastrofālā stāvoklī. Restorāna īpašnieki paši tās izremontējuši, ieguldījuši iespaidīgus līdzekļus, tādēļ arī saņēmuši atlaidi.

Savos mitekļos šodien nevarēja nokļūt arī dzīvokļu iemītnieki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl