Komentāri
EK pozitīvi novērtējusi nākamā gada Latvijas budžeta projektu
Edijs Pālens / LETA

Eiropas Komisija (EK) atzīst Latvijas vispārējās valdības budžeta plāna projektu 2018. gadam par pilnībā atbilstošu, informē Finanšu ministrija.

Atbilstoši EK vērtējumam Latvijas sagatavotais 2018.gada budžeta projekts pilnībā atbilst Stabilitātes un izaugsmes pakta (SIP) nosacījumiem. Saskaņā ar EK aprēķiniem gan 2017. gadā, gan 2018. gadā Latvijas vispārējās valdības budžeta strukturālā bilance tiek novērtēta -1,8% no iekšzemes kopprodukta (IKP), savukārt 2018. gadā vispārējās valdības budžeta izdevumi pieaug par 7,1 procenta punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmoreiz kopš Latvija iesniedz budžeta projektus EK un Eirogrupai, plāns tiek atzīts par pilnībā atbilstošu SIP nosacījumiem. Vispārējās valdības budžeta plāna projekts pēc būtības un satura ietver tos pašus elementus ko izstrādātais 2018. gada valsts budžeta likumprojekts. Atšķirības pamatā ir formā, kādā tas tiek prezentēts sadarbības partneriem – EK un Eirogrupai.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl