Eiropas Komisija: Latvijā ir kritiski augsts nabadzības līmenis

Eiropas Komisija (EK) atkal kaunina Latviju par ilgstoši neatrisinātām problēmām. Lai gan Latvija ir to valstu vidū, kas visstraujāk tuvinās Eiropas Savienības vidējiem ekonomiskās izaugsmes rādītājiem, labumu no ekonomiskās situācijas uzlabošanās gūst tikai neliela daļa jeb turīgākie Latvijas iedzīvotāji. Tā jaunākajā ziņojumā secinājusi Eiropas Komisija.

Atpakaļ uz rakstu

69 komentāri

 • Artis Āboliņš

  Artis Āboliņš

  Būsim godīgi uztaisījām šausmīgo izaugsmi ,un visas investīcijas veido darbavietas slavinot no 2008 ZVANĪDAMI KATRĀS ZIŅĀS -tagad nabadzība - KĀ NU KURAM🙃 -KUR PAZUDIS KREDĪTU SAUKLIS -PRĀTA APTUMŠOŠANAI "NAUDA TAISA NAUDU'", ''LAIKS IR NAUDA'' - JA MANAM RAKSTĪTAM TICĒT -VIŅU ,TAD TAGAD IR NENORMĀLI LABI - JA TIK VIŅI MŪS NEAPMĀNĪJA?
 • erica

  erica

  Elementāra matemātika - lai varētu uzturēt vienu normālu pašvaldību, nepieciešami kā minimums 2000 nodokļu maksātāju. Tas pats ar valsti - lai uzturētu valsts aparātu, nepieciešami X tūkstoši nodokļu maksātāju, ja to strauji kļūst mazak,arvien lielaks nodokļu slogs gulst uz palikušajiem - jo šis aparāts neprot pats sevi samazināt atbilstoši reālajai situācijai.
 • Lilija Bajāre

  Lilija Bajāre

  Eiropas Komisija (EK) atkal kaunina Latviju par ilgstoši neatrisinātām problēmām,bet līdz ar iestāšanos ES taču arī tās problēmas sākās.Tika iznīcināta rūpniecība Latvijā,cilvēki palika bez darba un iztikas līdzekļiem! Tādēļ daļa iedzīvotāju spiesti pamest Latviju,iztikas līdzekļu meklējumos citās valstīs un kas tad pie tā vainīgs...vai tad ne tā pati Eiropas savienība...?!
 • Es

  Es

  Un kāpēc Eiropa nepārbauda, kā tiek izlietota fondu nauda? Cik tiek sabāzta kabatās. Kāpēc EK ļauj tādu visatļautību, kas notiek saeimā? Kaut kādus sīkos ierēdnīšus vazā pa visādiem KNAB, bet lielākie zagļi plaukst un zeļ. Kur tas redzēts.
 • Armands Pelsis

  Armands Pelsis

  Pie iepriekš uzrakstītà,gribu vēl piebilst.Tauta slīgst nabadzībā,bet valdībai-par SLIKTI PADARĪTU DARBU PRĒMIJAS.UN KAS TĀS VĒL PAR KOMPENSĀCIJĀM NEIEVĒLĒTAJIEM DEPUTĀTIEM? PAR KO??SLIKTI STRĀDĀJA-PATRIECA. Cik zinu,tādā gadījumā neviens darba devējs kompensācijas nemaksā. Varbūt es arī varu pretendēt uz Saeimas kompensācju,jo mani arī neievēlēja(tas nekas,ka arī nekandidēju)?🤔🤣😂
 • Armands Pelsis

  Armands Pelsis

  Pinīgi piekrītu Kasparam.Eiropai ir finansiāli jāietekmē Latvijas valdība.Jābrīdina,ja nestrādāsiet kā nākas-NAUDAS NEBŪS!Ja nesapratīs,tad arī nedot.Šitiem tautas aplaupītājiem ar pirksta kratīšanu nekad nepietiks.
 • Oskars Mežnieks

  Oskars Mežnieks

  Cik tie EK funkcionāri ir atpalikuši ! ''Veiksmes Stāstu'' viņiem zobos- lai palasa un aizveras !
 • Komentārs

  Komentārs

  Kritiski augsts to iedzīvotāju skaits, kas pakļauti nabadzības riskam un sociālai atstumtībai – šīs ir jomas, uz ko Eiropas Komisija ziņojumos Latvijai norāda jau pēdējos septiņus gadus. Septinus gadus neviens neko nedara.
 • Nikola
  +23 +23 0

  Nikola

  Ar steigu valdibai japārtrauc zagt! Jāatsakās no ekstrām un konpensācijam. Un galu galā jāievēro satversme!
 • Judīte Rotkāja (ex.Mikola)
  +10 +10 0

  Judīte Rotkāja (ex.Mikola)

  Tas* OMEI*,es tikai uzrakstiiju to ,ko piedaavaa 2018.gada statistika,kur bija uzraadiits -tieshi 1,9 miljoni,es to nenosapnjoju sapnii,tas par LATVIJAS populaaciju,iespeejams,ka shis skaitlis ir veel zemaaks,ja jau pietruukst pat kvalificeetu darbinieku valstii(kaa skolotaaju,medmaasu,aarstu un citu profesiju paarstaavju),noteikti ar katru gadu shis skaitlis saruuk,un cilveku paliek aizvien mazaak muusu Latvijaa,vienu dienu pamodiisies Riigaa muusu "slavenaa un nekam nederiigaa valdiiba(laba valdiiba nenovediis savu zemi taa,lai vinja ierindotos 3shaas nabadziigaakaas ES valsts statusaa!!!,citas valstinjas prezidents,premjers un ministru blice zemi ar deguniem izraktu,lai nenokljuutu shajaa apkaunojushajaa sarakstaa,bet LV valdiibai laikam pie kaajas,ko par to domaa citi),jo no bezizejas vienmeer var atrast izeju,tikai ja labi padomaa un neapzog jau taa savu nabago valstiun galvenais tautu.Nosleegumaa,jaa, ja jau ik gadu aptuveni 30,000 cilveeku pamet muusu zemi,tad noteikti populaacika Latvijaa strauji saruuk,jaa un tie pameteeji shobriid ir tieshi tie ,kas ir jauni un labi izgliitoti,taa internetaa rakstiits,jo manaa emigraacijas laikaa,20.gadus atpakalj,iebraucaam ar taa saucamajiem Work Permit,un prasiiba bija labas anglju valodas zinaashanas,vismaz tur kur es ar viiru devos straadaat,ja veeleshanaas bija straadaat labaaku darbu,kas mums bija tikai tas,jo laika gaitaa dziivojot uz shiis zemes var visu izmaaciities,iemaaciities un dziivot kaa cilveekam,Latvija stipri riskee,vajadzeetu visai ziperiigi apsveert un saakt mainiit kaut ko valsts ieksheejaa politikaa un ekonomikaa,nu neteereet ,neskiest to ES naudu pa labi,kreisi,buutu paarskatiijusi visas reformas,kuru nepaskaties vieni miinusi,pilns internets ar kritu par muusu Latviju.Kaads prieks buutu izlasiit kaut ko labu par savu valsti,ka viss mainaas un cilveeki neizbrauc.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!