Komentāri
EgyptAir aviokatastrofa vēl vairāk iedragājusi valsts tūrismu, apliecina ministrs
Foto: EPA / LETA

Tā kā Vidusjūrā avarējusī Ēģiptes pasažieru lidmašīna bijis vēl viens smags trieciens valsts tūrisma industrijai, valstij būs jāstrādā 10 reizes smagāk, lai neieslīgtu krīzē, tā paziņojis Ēģiptes tūrisma ministrs Hišams Zazu.

Ministrs paziņojis, ka Ēģiptei jāiegulda daudz lielāks darbs un resursi, lai atdzīvinātu tūrisma industriju un atjaunotu ceļotāju iemīļota galamērķa tēlu. Tikmēr jaunākie statistikas dati lieca, – kopš lidmašīnas nogāšanās uz Ēģipti ceļojošo eiropiešu skaits samazinājies par 18%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējās tūrisma aģentūras regulāri saņemot ceļojumu atteikumus un prognozē, ka situācija pasliktināsies. Tūrisms ir viens no galvenajiem Ēģiptes ekonomikas balstiem. Nozari jau iepriekš nopietni iedragāja Krievijas pasažieru lidmašīnas nogāšanās Ēģiptes teritorijā un Ēģiptes aviosabiedrības lidmašīnas nolaupīšana.

Jau ziņojām, ka aviokompānijas EgyptAir pasažieru lidmašīna ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes uz Kairu pagājušās trešdienas naktī un vēlāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radaru ekrāniem. Līdz šim atrastas dažas lidmašīnas atlūzas un nogāšanās cēlonis vēl joprojām nav noskaidrots.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl