Edžiņš no Anglijas: Bēgļu uzņemšana ir genocīds pret latviešiem

23 komentāri
Edžiņš no Anglijas: Bēgļu uzņemšana ir genocīds pret latviešiem

Jau tā plaši apspriestajam bēgļu uzņemšanas tematam ogles piemetis kāds Anglijā dzīvojošs latvietis, kurš sevi dēvē par Edžiņu, paužot klaju “nē”, imigrantu uzņemšanai.

Savā video uzrunā tautiešiem latviešu viesstrādnieks veltījis visai skarbus vārdus pašmāju vadošajiem politiķiem, nodēvējot tos par Briseles pakalpiņiem, bet viņu attieksmi pret Latvijas iedzīvotājiem raksturojis kā genocīdu.

Jau vēstīts, ka bēgļu uzņemšanas jautājums izsaucis visai lielas diskusijas sabiedrībā, un viedokļi par šo tēmu ir ļoti radikāli.

Amerikas latvietis Jānis Kukainis, komentējot ažiotāžu ap bēgļiem, paudis viedokli, ka brēka ap to sacelta tāpēc, ka ”Latvijā politiķiem nav par ko runāt”.  ”Bēgļi te būs, bet katrs [politiķis – red.] par to ”zīmējas” – es esmu ”pret”, es esmu ”par”. Politiķi grib atstāt iespaidu, ka viņi kaut ko dara, tādēļ notiek plašas diskusijas,” teic Kukainis.

Tikmēr Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags norādījis, ka tie, kas neatbalsta bēgļu uzņemšanu, uzreiz nav uzskatāmi par rasistiem, un patiesība šajā jautājumā ir kaut kur “pa vidu”.

Edžiņa uzruna tautiešiem:

Skaties.lv norobežojas no video paustā viedokļa.