23 komentāri
Edžiņš no Anglijas: Bēgļu uzņemšana ir genocīds pret latviešiem

Jau tā plaši apspriestajam bēgļu uzņemšanas tematam ogles piemetis kāds Anglijā dzīvojošs latvietis, kurš sevi dēvē par Edžiņu, paužot klaju “nē”, imigrantu uzņemšanai.

Savā video uzrunā tautiešiem latviešu viesstrādnieks veltījis visai skarbus vārdus pašmāju vadošajiem politiķiem, nodēvējot tos par Briseles pakalpiņiem, bet viņu attieksmi pret Latvijas iedzīvotājiem raksturojis kā genocīdu.

Jau vēstīts, ka bēgļu uzņemšanas jautājums izsaucis visai lielas diskusijas sabiedrībā, un viedokļi par šo tēmu ir ļoti radikāli.

Amerikas latvietis Jānis Kukainis, komentējot ažiotāžu ap bēgļiem, paudis viedokli, ka brēka ap to sacelta tāpēc, ka ”Latvijā politiķiem nav par ko runāt”.  ”Bēgļi te būs, bet katrs [politiķis – red.] par to ”zīmējas” – es esmu ”pret”, es esmu ”par”. Politiķi grib atstāt iespaidu, ka viņi kaut ko dara, tādēļ notiek plašas diskusijas,” teic Kukainis.

Tikmēr Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags norādījis, ka tie, kas neatbalsta bēgļu uzņemšanu, uzreiz nav uzskatāmi par rasistiem, un patiesība šajā jautājumā ir kaut kur “pa vidu”.

Edžiņa uzruna tautiešiem:

Skaties.lv norobežojas no video paustā viedokļa.

TOP komentāri

 • Viedoklis
  +5 +5 0

  Viedoklis

  It ka nav saprotams, kas isti ir to jauno viiriesu puuli, ko sauc par begliem,-tas jau izskatas ka istas kaujas vienibas.
  Vai tiesam Latvija vajadzigi karojosas religijas parstavji-musulmani, viniem savas parasas, tradicijas, viniem vajadzes mosejas, kur lugties, tad vel tas sievietes, kankaros iepakotas, tas ir briesmigi, kad vinas nak ievistitas tajas panckas kopeja baseina...Sajuta tada, ka mes, pusplikas baltas, mercejamies vinu velas balla.Ari es uzskatu, ka si beglu ievesana bus genocids pret latviesu tautu, milie, paskataties karte, cik mazina ir Eiropa, un cik MILZIGA ta pasaule, no kuras ienak sie milzigie cilveku puuli.Un nelaime jau ta, ka vini nemekle DARBU, vini mekle dzivot zali uz eiropiesu rekina, bus noziedziba, savu tiesibu pieprasisana, bernu razosana ...Kad padoma, asaras sak birt.Krievija ieveda savus migrantus musu mazaja zemite, tagad otra savieniba uzspiez savus.
 • marex
  +5 +5 0

  marex

  Cik no tiem begliem ies stradat, pilna Vacija ar viniem un vini sezot uz pabalstiem sanem vairak € neka viesstradniekam paliek pec ta kad es samaksaju par dzivokli un nomaksaju nodoklus lai barotu ta sauktos beglus.
  Vispirms Eiropa panaca lai puse Latvijas nodoklu maksataji aizcelo arpus LV, tad tagad jaiznicina pilniba Latviesu Tauta.
  Kapec Latvijas deputati necinas par to lai Latviesiem paceltu algas un bernu pabalstu lidz tadam limenim kadu sanems ta sauktie begli.
  Vairs nav talu lidz bridim kad nolapita Eiropa atlikusos Latviesus sadzis vagonos un Latvijas deputati tik noskatisies
 • Modris Slava
  +5 +5 0

  Modris Slava

  Ne visur, bet pamatā jau Edžiņam ir taisnība. Nav ko norobežoties! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl