2 komentāri

Tikai trīs nedēļas pēc stāšanās spēkā atbildīgās ministrijas steidz labot valdības iepriekš atbalstītos noteikumus par uztura normām skolās.

Veselības ministrija rosina strīdīgos noteikumus papildināt, ļaujot ēdiena pagatavošanā izmantot dabīgos aromatizētājus un krāsvielas, kā arī apstrādātus zvejniecības produktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt skolu kafejnīcās tā rosina atļaut tirgot arī noteiktām kvalitātes prasībām atbilstošu maizi, sviestu un džemu. Šodien par noteikumu labojumiem Zemkopības ministrijā sprieda skolu ēdinātāji un ražotāji, kuri uzskata, ka tomēr nepieciešami daudz plašāki grozījumi.

“Mēs “skaņojamies” ar VM, lai veiktu tos ātros grozījumus, un savukārt pēc šiem ātrajiem grozījumiem darba grupā strādāsim vēl līdz 15. februārim, lai detaļas vēl precizētu, jo pašlaik mēs to nu aisberga virsotni gribam likvidēt, pārējais ir darba kārtībā detalizēti izdiskutēt vēlreiz,” norāda Pārtikas uzņēmumu federācijas padomes vadītāja Ināra Šure.

Kādas izmaiņas vēlas ražotāji un vai viņi cer, ka skolu kafejnīcās papildu ēdienkartei varēs atkal tirgot smalkmaizītes, plašāk stāstīsim ziņās pulksten astoņos.

Video

TOP komentāri

 • agugu
  +1 +1 0

  agugu

  Man bērns sūdzās par skolas ēdienu kopš pirmās klases. Atnāk no skolas un jābaro, jo tur nekas neesot ēdams. Vai tā nav līdzekļu izšķērdēšana? It kā pusdienas bez maksas, bet viņas neviens negrib ēst, vai arī ēd ar gariem zobiem. Lielāko daļu pēc tam nākas izmest. ēdināšanas politika skolā ir absurda. Tik pat labi bērnus var barot ar sauso suņu barību, jo tur arī ir visi vitamīni, nav sāls un citas neveselīgas lietas. Tas nekas ka nav ēama un bezgaršaina.
 • Cicerons
  0 0 0

  Cicerons

  Lai tik ēd tās bulkas, kas pilnas ar transtaukskābēm un citiem draņķiem un farmācijas nozare varēs turpināt plaukt un zelt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl