Komentāri

Šonedēļ Rīga uz brīdi nokļuva daudzu ietekmīgu starptautisko mediju starmešu gaismā, jo te notika Eiropas Savienības svarīgākās finanšu institūcijas – Eiropas Centrālās bankas padomes izbraukuma sēde.

Latvijā šim finanšu nozarē būtiskam pasākumam uzmanību pievērsa vien retais, bet Eiropā visupirms finanšu analītiķi cītīgi sekoja katram bankas prezidenta Mario Dragi izvēlētajam vārdam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kam jāatmaksā kredīti, kādas sekas būs mūsu uzņēmējiem un ar ko ikdienā nāksies rēķināties ikvienam? Par to plašāk “LNT Ziņu Top 10 sižetā”!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl