E-talonam ir derīguma termiņš, kuru gūti uzzināt

1 komentārs
E-talonam ir derīguma termiņš, kuru gūti uzzināt
Foto: LETA

Kādai kundzei gadījies nepatīkams pārsteigums Rīgas sabiedriskajā transportā – papildināts e-talons nav strādājis, jo beidzies tā derīguma termiņš, taču uz paša e-talona tas nav bijis norādīts. Tas savukārt nav traucējis kontrolei no kundzes iekasēt 30 eiro soda naudu.

Regīna raidījumam Bez Tabu atklāj, ka uz viņas e-talona, kuru tā izmanto pāris gadu, derīguma termiņš nav norādīts. Lai gan e-talona kundze varēja papildināt, bet norēķināties ar to brauciena laikā – nē. Tieši tad iekāpusi kontrole, kas, neraugoties uz iebildumiem, ka dāma tehnisku iemeslu dēļ nav varējusi norēķināties par braucienu, tomēr likusi samaksāt soda naudu.

Rīgas satiksmes pārstāve atklāj, ka dzeltenajiem e-taloniem derīguma termiņš ir 12 mēneši, bet zilajiem – 5 gadi, taču uz paša e-talona tā derīguma termiņš nav norādīts. Taču iepazīties ar to var Rīgas satiksmes mājaslapā. Kundze gan iebilst – ne visi lieto internetu un ne vienmēr apmeklē Rīgas Satiksmes mājaslapu. Vai tiešām esot grūti derīguma termiņu uzdrukāt uz kartes?

Vairāk skaties video

1 komentārs