E-talonam ir derīguma termiņš, kuru gūti uzzināt

2 komentāri

Kādai kundzei gadījies nepatīkams pārsteigums Rīgas sabiedriskajā transportā – papildināts e-talons nav strādājis, jo beidzies tā derīguma termiņš, taču uz paša e-talona tas nav bijis norādīts. Tas savukārt nav traucējis kontrolei no kundzes iekasēt 30 eiro soda naudu.

Regīna raidījumam Bez Tabu atklāj, ka uz viņas e-talona, kuru tā izmanto pāris gadu, derīguma termiņš nav norādīts. Lai gan e-talona kundze varēja papildināt, bet norēķināties ar to brauciena laikā – nē. Tieši tad iekāpusi kontrole, kas, neraugoties uz iebildumiem, ka dāma tehnisku iemeslu dēļ nav varējusi norēķināties par braucienu, tomēr likusi samaksāt soda naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas satiksmes pārstāve atklāj, ka dzeltenajiem e-taloniem derīguma termiņš ir 12 mēneši, bet zilajiem – 5 gadi, taču uz paša e-talona tā derīguma termiņš nav norādīts. Taču iepazīties ar to var Rīgas satiksmes mājaslapā. Kundze gan iebilst – ne visi lieto internetu un ne vienmēr apmeklē Rīgas Satiksmes mājaslapu. Vai tiešām esot grūti derīguma termiņu uzdrukāt uz kartes?

Vairāk skaties video

TOP komentāri

 • karina
  0 0 0

  karina

  Diemžēl arī man tā ir gadījies.tikai bišku vēlāk uzzināju ka viņi pat nedrīkstēja likt sodu.nu bet labi,ko jau tagad.un mēs muļķi protams maksājam.žēl ka pret mums tā izturās.reāla naudas izspiešana.un nav kam pasūdzēties.
 • Ilze
  0 0 0

  Ilze

  Tā ir ļoti izdevīgi, lai iekasētu naudu. Mūsu valstī visus likumus un noteikumus veido tā, lai cilvēkam grūtāk saprast, bet vieglāk no viņa iekasēt. Pie tā visa ir zelta teiciens, ka nezināšana neatbrīvo no atbildības ( soda ).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl