Komentāri

Kāda sieviete ļoti cer, ka ar lasītāju palīdzību izdosies atrast pazudušu dzīvnieku. Sieviete pieļauj, ka suni, kas no viņas it kā aizmucis, kāds patiesībā ir piesavinājies.

Septiņus mēnešus vecā Levretes suņu meitene vārdā Viktorija pazuda svētdien Ķīpsalā Starptautiskās suņu izstādes laikā ap pulksten 12.00 dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ingūna saka milzīgu paldies visiem cilvēkiem, kuri nāca palīgā Viktoriju meklēt, taču dzīvnieks ir gluži kā izgaisis – neraugoties uz lielām pūlēm un ļaužu atbalstu, suņu meitene aizvien nav atgriezusies mājās.

Viktoriju mājās ļoti gaida gan saimniece, gan pārējie suņi. Meklēšana turpinās, un Ingūna sola atlīdzību – suņa vērtībā. Latvijā šīs sugas dzīvnieku nav daudz, tāpēc tos ir grūti nepamanīt.

Ja esat redzējis sunīti, kas varētu būt pazudusī Viktorija, noteikti piezvaniet Ingūnai pa tālr.: 29279369. Ja suns nozagts, tas patlaban varētu atrasties jebkur Latvijā. Sunim ap kaklu pazušanas brīdī bija sarkana kaklasiksna, viņas augums skaustā 38 centimetri.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl