Dzīvnieku aizstāvji svin uzvaru! Seaima 3. lasījumā noraida dzīvnieku izmantošanu cirkā!

42 komentāri
Dzīvnieku aizstāvji svin uzvaru! Seaima 3. lasījumā noraida dzīvnieku izmantošanu cirkā!

Saeima 3. lasījumā atbalstījusi savvaļas dzīvnieku cirka aizliegumu.

Noraidīti ir visi Jūlijas Stepaņenko rosinātie priekšlikumi likumā, kas tomēr pavērtu iespējas savvaļas dzīvnieku izmantošanai cirkā.

Jau ziņojām, ka ceturtdienas rītā pie Saeimas nama pulcējās vairāki simti cilvēku, kas protestēja pret dzīvnieku izmantošanu cirkā.

Protestētāji atgādināja tautas kalpiem, ka arī dzīvniekiem sāp.

Pie Saeimas notiek protests pret dzīvnieku izmantošanu cirkā:

TOP komentāri

 • Signija Stērniniece
  +7 +5 -2

  Signija Stērniniece

  Zoodārzos jau tiek ievēroti labturības noteikumi, dzīvnieki var staigāt pa zemi un baudīt sauli un svaigu gaisu, kā tas ir arī ar mājdzīvniekiem. Cirks to nekādīgi nespēj nodrošināt, jo dzīvnieki tiek turēti būros un nemitīgi pārvadāti, tāpēc arī šāda iniciatīva ir atbalstāma.
 • jaa
  +4 +4 0

  jaa

  ja tā cīnītos par visu pārējo...dzīvnieki saprotu,saprotu,BET LATVIEŠI pamet savu dzimteni atpakaļ neskatīdamies,visas vājprātīgās netaisnības kas notiek apkārt,kad par to visu tiks pieņemti tautai pozitīvi.
 • Ieva Justīne Greivule
  +3 +3 0

  Ieva Justīne Greivule

  Un ko dzīvnieku aizstāvji saka par mājdzīvnieku izmantošanu cirkā? Ja nav dzīvnieku, tad nevienu. Un cirks pazaudēja savu jēgu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl