1 komentārs

Neparasti garas izvērsušās diskusijas par dzīvnieku izmantošanu cirkā. Tās Saeimā turpinājās arī trešdien. Atgādinām, ka Saeima otrajā lasījumā ir atbalstījusi likuma grozījumus, kas aizliedz savvaļas dzīvnieku izmantošanu cirkā. Tomēr, pirms likumprojektu izskatīt trešajā – galīgajā – lasījumā, vēl notiek mēģinājumi to mainīt.

Ideja aizliegt cirkā izmantot savvaļas dzīvniekus izraisījusi dziļas domstarpības starp deputātiem, dzīvnieku aizstāvjiem, Zemkopības ministrijas ierēdņiem. Saeimas atbildīgās komisijas sēdē klātesošie strīdējās – vai nevajadzētu veidot sarakstu, kurus dzīvniekus cirkā tomēr drīkst izmantot, kurus ne un kam šāds saraksts būtu jāveido.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātā komisijas deputātu vairākums atbalstīja priekšlikumu uzdot valdībai izveidot izņēmuma sarakstu ar dzīvniekiem, kurus drīkstētu izmantot cirka izrādēs. Priekšlikumam gan vēl jāgūst deputātu atbalsts Saeimas sēdē.

Saeimas atbildīgā komisija šodien atbalstīja priekšlikumu veidot sarakstu, kādus dzīvniekus tomēr drīkstētu izrādīt cirkā un citās atrakcijās.

TOP komentāri

  • Marisa
    0 0 0

    Marisa

    Ceru, ka cirku liks miera un pec ekas restovracijas mes varesim redzet dzivniekus uz skatuves.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl