Komentāri

Līdz Dziesmusvētkiem atlikušās divas nedēļas – dziedātājiem un dejotājiem vēl atvēlētas balsu noskaņošanai un dejas soļu atkārtošanai, rīkotāji sākuši pārbaudīt pasākumiem paredzētās būves un konstrukcijas. Kārtības sargātāji šonedēļ dalījās ar saviem ieteikumiem dalībniekiem par personisko drošību, mantu glabāšanu un labāko uzvedību.

Starp diriģentiem, kas šī gada lielajos dziedāšanas svētkos stāsies tūkstošbalsīgā kopkora priekšā, būs arī kāds Dziesmu un deju svētku “čempions”, kuram tā būs jau 11. reize.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc leģendārais un profesionāli daudzpusīgais kormeistars Edgars Račevskis ir “LNT Ziņu Top 10” mēneša personība.

Ar kādām atziņām par dzīvi arī ārpus notīm un balsu skanīgumu viņš dalās – ko Edgars Račevskis stāsta par politiku un čekas maisiem?

Par to plašāk – “LNT Ziņu Top 10” sižetā!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl