Komentāri

Sestdien, 15. jūlijā, Rundāles pilī norisinājās pirmais Latvijas simtgadnieku salidojums, kurā pulcējās 42 Latvijas valsts “vienaudži” jeb cilvēki, kuriem šobrīd ir 100 un pat vairāk gadu.

LNT Ziņu aptaujātie simtgadnieki, spilgti atceras sava mūža laikā piedzīvoto. Viņi stāsta, ka dzīve bijusi smaga, citi jau zaudējuši visus savus tuviniekus, tomēr arī šodien viņi nav zaudējuši dzīvesprieku. Tas arī ir galvenais, kas par spīti dzīves gaitā pārdzīvotajam, ļāvis viņiem nodzīvot tik ilgu mūžu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par spīti ievērojamam gadu skaitam, daudzi joprojām piekopj aktīvu dzīvesveidu – vingro, dzied, dejo un dzīves laikā piedzīvotajā dalās ar jauno paaudzi.

Latvijas valsts “vienaudži” aicina ikvienu nesūroties par grūtībām, vairāk darīt un dzīvot ar plašu sirdi, lai vairotu labo pasaulē.

Foto – Rundāles pilī notiek pirmais Latvijas simtgadnieku salidojums!

Plašāk par šo skatieties LNT Ziņās plkst. 20!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl