Komentāri

Latvijā savu ikdienu iekrāsot ar jauniem, spilgtiem iespaidiem kopš piektdienas var mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznu izstādē “Sapņu upe”.

Spilgts un baudāms ceļojums krāsu pasaulē – šādi īsumā varētu raksturot “Sapņu upi”, kurā iegremdēties mums piedāvā gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk nekā 100 gleznas ir atdzīvinātas, pateicoties projekcijām un animācijas efektiem, savukārt par noskaņu rūpējas gleznu tematikai piemeklēti skaņdarbi.

Gleznas nav aplūkojamas pie sienām, bet projicētas uz telpas vidū novietotiem ekrāniem un padarītas telpiskas, radot sajūtu, ka skatītājs pats iekļuvis mākslinieces Avotiņas sapņu pasaulē starp ziediem, taureņiem, putniem vai nonācis Parīzē vai Venēcijā.

Izstāde būs skatāma no 15. septembra līdz 15. oktobrim Mākslas un tehnoloģiju kvartālā Sporta ielā 2, Rīgā (Ieeja no Hanzas ielas) katru dienu no plkst. 12 līdz 21.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl