Komentāri

Latvijā savu ikdienu iekrāsot ar jauniem, spilgtiem iespaidiem kopš piektdienas var mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznu izstādē “Sapņu upe”.

Spilgts un baudāms ceļojums krāsu pasaulē – šādi īsumā varētu raksturot “Sapņu upi”, kurā iegremdēties mums piedāvā gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk nekā 100 gleznas ir atdzīvinātas, pateicoties projekcijām un animācijas efektiem, savukārt par noskaņu rūpējas gleznu tematikai piemeklēti skaņdarbi.

Gleznas nav aplūkojamas pie sienām, bet projicētas uz telpas vidū novietotiem ekrāniem un padarītas telpiskas, radot sajūtu, ka skatītājs pats iekļuvis mākslinieces Avotiņas sapņu pasaulē starp ziediem, taureņiem, putniem vai nonācis Parīzē vai Venēcijā.

Izstāde būs skatāma no 15. septembra līdz 15. oktobrim Mākslas un tehnoloģiju kvartālā Sporta ielā 2, Rīgā (Ieeja no Hanzas ielas) katru dienu no plkst. 12 līdz 21.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl