Komentāri

Līdz ar sinoptiķu prognozēm par pirmo sniegu, šoferi steidz uz autoservisiem, lai nomainītu vasaras riepas pret ziemas riepām, novēroja TV3 Ziņas.

Kā atklāj autoservisa “Riepu Garāža” mehāniķi, šajās dienās autoservisā darba netrūkst, un autovadītājiem dzīvajā rindā uz riepu nomaiņu jāgaida vidēji divas līdz trīs stundas. Vienas automašīnas riepu nomaiņa aizņem aptuveni 30 minūtes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šādas rindas un autovadītāju plūsmu mehāniķi piedzīvojot katru gadu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl