Dzīres pirms mājsēdes: kā iedzīvotāji aizvadīja pēdējo vakaru pirms stingrajiem ierobežojumiem?

0 Komentāru

“Lokdauna” priekšvakarā, daudzi iedzīvotāji vēl steidza izbaudīt pēdējo vakaru, kad var doties naksnīgā pastaigā vai ieturēt maltīti kafejnīcā. Kādās noskaņās ļaudis pavadīja pēdējo vakaru, kad ārpus mājas vēl varēja atrasties arī naktsstundās?

Trešdienas vakarā Vecrīgas ielās bija novērojama krietni lielāka dzīvība, kā tas ir ierasti nedēļas vidū. Daudzi iedzīvotāji atzīst, ārā devās, lai vēl pēdējo reizi pirms mājsēdes izvēdinātu galvu naksnīgā pastaigā.

Vecrīgas ielās trešdienā arī samērā pilni krogi, kafejnīcas un restorāni. Atsevišķās iestādes arī izkārtnes par krietnām atlaidēm, tādēļ daudzi vēl steidza izmantot iespēju iemalkot pa kādam dzērienam vai pavakariņot ārpus mājas.

Tikmēr pašā Vecrīgas sirdī – Līvu laukumā kārtīgu ballīti iegrieza apmaiņas studenti studenti. Tie kuplā skaitā pulcējās kādā naktslokālā, atzīmējot pirms “lokdauna” vakaru un par to, ka izklaidēties vairs kādu laiku nevarēs, nav sajūsmā.

Tikmēr citā Vecrīgas pusē pie izklaides vietas ieejas TV3 Ziņas sastapa saskumušus bārmeņus. Viņiem tūlīt noslēgsies pēdējā darba diena.

Ap plkst. 21.00, bāru darbinieki klientus sāka izdzenāt. Un lēnā solī iedzīvotāji arī izklīda šaurajās Vecrīgas ielās.

0 Komentāru