Dziļas peļķes, slikti funkcionējoši ūdens savācēji; Rīgas dome aicina būt iecietīgiem

1 komentārs
Dziļas peļķes, slikti funkcionējoši ūdens savācēji; Rīgas dome aicina būt iecietīgiem
LETA

Dziļas peļķes un slikti funkcionējoši ūdens kolektori tika novēroti vairākās Rīgas centra ielās, tostarp nesen remontētajā Krišjāņa Barona ielā,  arī Aleksandra Čaka ielā.

Tāpat problēmas ar lietus ūdens aizvadīšanu novērotas Teikā, Lielvārdes ielas apkaimē. Tā kā Rīgas pilsētas kanalizācija nespēj uzņemt tik lielu ūdens daudzumu vienlaikus, plīsušas  notekūdeņu caurules tirdzniecības centrā Domina Shopping, un veikalos no griestiem tecējis ūdens.

Turklāt lietusgāžu dēļ Rīgā ievērojami kavējies sabiedriskais transports. Rīgas domes Satiksmes departamentā norāda, ka pēc meteorologu aprēķiniem, stundas laikā nolijusi mēneša nokrišņu norma, un tas ir ūdens daudzums, kuru pat vismodernākā tehnika nevarētu novadīt uzreiz.

Rīgas domes pārstāvji arī aicināja autovadītājus  saglabāt mieru un savstarpēju iecietību.

Jau ziņojām – pirms dažām stundām galvaspilsētu piemeklēja pamatīgas lietusgāzes, kuru laikā applūda vairākas pilsētas ielas.

Sociālo tīklu lietotāji šovakar arī plaši apsprieduši šo problēmu, kas Rīgā rodas gadu no gada. Daļa lielo lietavu sekas uztvēruši ar pamatīgu ironijas un sarkasma devu.

Video: lielveikals Domina

Video: Ganību dambis

Foto: lietusgāze Rīgas ielās

Netālu no Daugavas stadiona

Matīsa un Tērbatas ielas stūris

Āgenskalns

Centrs

Foto: Rolands Polītis/ TV3

Foto: Rolands Polītis/ TV3

Strādājam

A photo posted by Regīna Krastiņa (@reginakrast) on

Afterwork spa :-D

A photo posted by Anna Vorslava (@vorslavaanna) on

1 komentārs