Dziesmu svētku tests: Vai atpazīsti tautastērpu?

6 komentāri

Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki norisināsies Rīgā no 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Svētku nedēļā Rīgā ieradīsies 43 000 dalībnieku no 118 Latvijas pašvaldībām, kā arī citām pasaules valstīm, kur latvieši uztur un attīsta Dziesmu un deju svētku tradīciju. Septiņas dienās viņi piedalīsies vairāk nekā 65 pasākumos – koru, deju, pūtēju orķestru, kokļu, tautas mūzikas, vokālo ansambļu, folkloras kopu un citās koncertprogrammās, latviešu tautas tērpu skatē, tautas lietišķās mākslas izstādē un amatierteātru izrādēs. Svētkus klātienē varēs vērot 500 000 apmeklētāju.

Sadarbībā ar Latvijas Nacionālā kultūras centra projektu “Katram savu tautastērpu” tapis XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem veltīts tests, kurā ikviens var pārbaudīt savas zināšanas par latviešu tautastērpiem un to izcelsmi.

1/20

Tautas tērpu centra “Senā klēts” meistaru darinājums

Avots: Foto: LNKC arhīvs, Reinis Oliņš

Tests “Vai atpazīsti tautastērpu?” veidots sadarbībā ar Latvijas Nacionālā kultūras centra projektu Katramsavutautasterpu.lv.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl