6 komentāri

Sestdien, 3. martā, sāksies biļešu tirdzniecība uz šā gada gaidītāko kultūras notikumu – Dziesmu un deju svētkiem.

Biļetes nopirkt varēs no plkst. 11.00 “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Tirdzniecībā kopskaitā nonāks vairāk nekā 95 000 biļešu uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem – no šī kopējā biļešu skaita 71 000 biļešu ir uz noslēdzošajiem svētku pasākumiem, proti, 47 000 atvēlēti noslēguma koncertam “Zvaigžņu ceļā”, bet 24 000 biļešu paredzēti deju lieluzvedumam “Māras zeme”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Solīts, ka ielūgumi nevienā no pasākumiem nepārsniegs 2% no vietu skaita. Savukārt 24%  biļešu varēs saņemt, iepriekš rezervējot. No tām lielāko daļu piedāvās pašvaldībām, kā pateicību par ieguldījumu svētkos.

Lūk, kas par biļešu iegādāšanos jāzina tiem, kuri grasās tās pirkt!

Prognozēts, ka pieprasījums pēc biļetēm daudzkārt pārsniegs piedāvājumu, tāpēc jārēķinās ar rindām gan pie kasēm, gan interneta veikalā. Kaut arī vietu skaits pēc pārbūves palielinājies gan Mežaparkā, gan Daugavas stadionā, svētku rīkotāji neslēpj, ka visiem gribētājiem to nepietiks.

Svētku cenrādī norādīts, ka deju lieluzveduma “Māras zeme” un noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” ģenerālmēģinājuma biļetēm plānots noteikt cenu no 7 līdz 45 eiro, bet koncertiem – no 15 līdz 65 eiro. Biļetes uz nakts sadziedāšanos maksās 7 eiro.

Viszemākās biļešu cenas – no 2 līdz 10 eiro – plānotas bērnu vokālo ansambļu koncertuzvedumam. Vokālo ansambļu koncerts “Laiku viju gredzenā”maksās no 5 līdz 25 eiro, deju koncerts “Vēl simts gadu dejai” biļešu cena – no 5 eiro līdz 35 eiro,  bet par speciālo tribīnes vietu Svētku gājienā plānots prasīt 25 eiro. Uz citiem koncertiem biļešu cena svārstīsies no 5 līdz 35 eiro.

Nacionālais kultūras centrs cer no biļešu tirgošanas gūt ieņēmumus 2 miljonu eiro apmērā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl