Dziesmu svētku noslēguma koncerta biļetes sāk tirgot arī sludinājumu portālā “ss.com”

19 komentāri
Dziesmu svētku noslēguma koncerta biļetes sāk tirgot arī sludinājumu portālā “ss.com”
f64

Portālā “ss.com” parādījušies pirmie sludinājumi, kuros tiek piedāvāts pirkt un pārdot biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem.

Portālā “ss.com” publicēti sludinājumi ar vēlmi biļetes iegādāties, par vienu biļeti uz noslēguma koncertu piedāvājot pat divas reizes lielāku naudas summu.

Savukārt trīs stundas pēc biļešu tirdzniecības sākuma portālā parādījās arī pirmais sludinājums par biļetes pārdošanu. Pārdevējs biļeti uz noslēguma koncertu tirgo par 120 eiro, lai gan dārgākās biļetes uz šo koncertu maksā divreiz mazāk – 65 eiro.

Jau vēstīts, ka dažu stundu laikā ir izpārdotas visas biļetes uz centrālajiem XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem.

Video – cilvēki pēc biļetēm stājās rindā jau iepriekšējās dienas vakarā!

Jau vēstīts, ka sestdien, 3. martā, vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā izveidojušās garas rindas pēc Dziesmu un deju svētku biļetēm, kuras var iegādāties no plkst.11.

Kā novēroja LNT Ziņas, biļešu tirdzniecības vietā, kas atrodas Dzintaru koncertzālē, izveidojusies gara rinda. Kā LNT Ziņām stāsta kāds aculiecinieks, cilvēki rindā sarunājas un min, ka neesot gatavi stāvēt rindā piecas stundas.

Pircējiem arī internetā pēc Dziesmu un deju svētku biļetēm nācies gaidīt ilgāk nekā solīts. 

Vairāki sociālo tīklu lietotāji pauž neapmierinātību par ilgo gaidīšanu elektroniskajā rindā. Savukārt vēl kāda pircēja sociālajā tīklā “Facebook” publicējusi video un pauž sašutumu par biļešu tirdzniecības vietā notiekošo. Publicētajā video redzams, kā kāda sieviete no atvilktnes izņem rullī savītas biļetes un ieliek tās somā.

19 komentāri