Komentāri

Pēc vairāk nekā divdesmit gadu pārtraukuma Latvijā klajā tiks laists vinila platē ierakstīts jauns džeza albums.

Mūziķi to sauc par tiešām ievērības cienīgu notikumu, jo plati izdod jauna kompānija “Jersika records”, kas ierakstus veic tikai analogā manierē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Toms Rudzinskis
Saksafonists, “The Gerhard Ornig”

Tā ir dzīva skaņa, tā ir dzīva mūzika kaut kādā ziņā. Man ir liels prieks, ka šis ir izdevies un esam patiešām ierakstījuši šo materiālu. Un, ka tas ir īstenībā pirmais džeza albums vinilā, kas tiek izlaists pēc vairāku desmitgažu pārtraukuma.

Savukārt sitamo instrumentu meistars Kaspars Kurdeko vēl tikai gatavojas izdot analogi ierakstītu plati. Viņš uzsver to, ka viņam un cerams arī klausītājiem tā būs jauna pieredze.

Pirmās 500 Vācijā iespiestās plates vēl ir jāievāko, lai tās jau šajā sestdienā, 7. oktobrī, Jersikas ielas vinila dienās var nogādāt pie klausītājiem.

Mareks Ameriks
“Jersika records” pārstāvis

“Jersika records” ir instrumentāla, eksperimentālās un džeza mūzikas izdevniecība, kas izdos mūziku tikai vinila plašu formātā.

Mareks uzskata, ka Rīgā un Latvijā pašlaik ir daudz ļoti spēcīgu mūziķu, kuru sasniegumus noteikti vajag iemūžināt atbilstoši.

“Jersika records” veic ierakstus arī mūsdienām ierastākā veidā, – digitāli, taču jebkurā gadījumā mūzika galu galā tiek iespiesta platēs. Tā ir izdota otrā plate, kas ir Staņislava Judina un Asnātes Rancānes folkloras eksperimentālās mūzikas albums. Arī to plašu cienītāji varēs izbaudīt Jersikas ielas vinila dienās.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl