Dzēris “Audi” vadītājs izraisa iespaidīgu avāriju pie Dienvidu tilta

12 komentāri
Dzēris “Audi” vadītājs izraisa iespaidīgu avāriju pie Dienvidu tilta

Dzēris “Audi” vadītājs izraisījis iespaidīgu avāriju pie Dienvidu tilta, vēsta raidījums “Degpunktā”.

“Audi” vadītājs, kas nepārliecinoši un bīstami traucās pa Pļavnieku un Dārzciema ielu Rīgā, ātri vien pievērsa citu braucēju uzmanību. Satrauktie šoferi nepaguva par agresīvo spēkrata vadītāju paziņot policistiem, kad viņš jau pamanījās izraisīt iespaidīgu avāriju pie Dienvidu tilta.

Edgara ģimene pēcpusdienā ceļā uz mājām, Lubānas ielā, sastapušies ar neadekvātu vadītāju, kurš vairakkārt provocēja bīstamas situācijas, pakļaujot briesmām gan sevi, gan arī pārējos satiksmes dalībniekus.

Aptuveni pēc piecpadsmit minūtēm, bīstamais braucējs atkal parādījās Edgara redzeslokā netālu no Slāvu apļa, taču šoreiz pārgalvis veica tik neprognozējamu manevru, ka zaudēja kontroli pār “Audi” stūri un izraisīja avāriju.

Edgars sagaidīja policistus un sniedza liecības, taču, kad dienesti ieradās notikuma vietā, viens no iereibušās vīru trijotnes pamanījās aizmukt, visticamāk, tas bija avarējušā “Audi” vadītājs.

Par spīti centieniem, kungu likumsargi tik un tā panākuši un veiksmīgi aizturējuši.

Bēdzējam, veicot alkohola pārbaudi izelpā, konstatētas divas promiles. Pret “Audi” šoferi uzsākts administratīvā pārkāpuma process.